SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej tęskni za Martą. Budzyńska wróci do męża?

M jak miłość. Andrzej tęskni za Martą. Budzyńska wróci do męża?

19.03.2016, godz. 19:40
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozstanie Budzyńskich z "M jak miłość" wcale nie zniszczyło ich miłości! Wręcz przeciwnie - Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wciąż bardzo się kochają. Tyle tylko, że nie są razem szczęśliwi. Osobno też nie, o czym w 1209 odcinku "M jak miłość" Budzyński przekonuje swoją żonę. Zapewnia Martę, że bardzo za nią tęskni i nie zdradził jej z Pauliną (Maria Szafirska).

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20.40 w TVP2

Czy Marta i Andrzej z "M jak miłość" wrócą do siebie i uratują swoje małżeńtwo? Jest na to spora szansa. W 1209 odcinku "M jak miłość" choroba Marty, która niespodziewanie mdleje w kancelarii i trafia do szpitala pozwala Budzyńskim znów się do siebie zbliżyć.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia odkryje, że Bilski jest złodziejem i ją okradł

Budzyński dostrzega, że Marta żyje w coraz większym stresie i w końcu próbuje o tym z żoną porozmawiać. Niepokoi się o Martę, która ma problemy z sercem.

- Może wyjaśnisz mi, co się dzieje? Nie jestem ślepy, widzę od kilku dni, że coś cię gryzie, nie daje ci spokoju Już w ogóle przestałaś ze mną rozmawiać. Tylko nie wmawiaj mi, że chodzi o pracę! - zaczyna rozmowę.

- Chodzi o ciebie. O to, że masz romans z Pauliną... Widziałam na własne oczy! - wyrzuca w końcu z siebie Marta. Andrzej zapewnia żonę, że nic go nie łączy z młodą plastyczką. Są tylko dobrymi przyjaciółmi. Nie przyznaje się jednak, że wiele razy chciał uwieść Paulinę. Powstrzymywała go tylko miłość do Marty.

Patrz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

- Zrozum to wyglądało dość jednoznacznie. Miałam prawo tak pomyśleć... - tłumaczy się Marta.

- No jasne... Proszę cię zadbaj o swoje zdrowie. Naprawdę mnie dziś przestraszyłaś. Ja wiem, że to niczego między nami nie zmienia, ale strasznie za tobą tęsknię i martwię się o ciebie. Dobra, odwiozę cię do domu, położysz się. Odwiozę cię do domu, odpoczniesz... - odpowiada Andrzej i z troską spogląda na żonę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: