SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojciech Wysocki nowym szefem Piotrka Zduńskiego. Kim jest Górecki?

M jak miłość. Wojciech Wysocki nowym szefem Piotrka Zduńskiego. Kim jest Górecki?

14.03.2016, godz. 21:35
M jak miłość odc. 1210. Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wojciech Wysocki w obsadzie "M jak miłość"! W 1208 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie nową pracę. Zduński dostanie posadę u Góreckiego (Wojciech Wysocki). Mężczyzna jest poważnym i bardzo bogatym biznesmenem samotnie wychowującym nastoletnią córkę. Jaki jest bohater grany Wojciecha Wysockiego w "M jak miłość"? - To pozytywna postać - zdradza Marcin Mroczek.

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

W 1208 odcinku "M jak miłość" Piotrek raz na zawsze zrywa z karierą prawnika i zostaje kierowcą limuzyny. Pracuje dla bardzo bogatego biznesmena - pana Góreckiego.

Zobacz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Wojciech Wysocki dołączył do obsady "M jak miłość" i wiele wskazuje na to, że jego bohater zostanie z nami na długo.- Górecki jest bardzo bogatym człowiekiem, biznesmenem. Cieszę się, że mogę wcielić się w taką postać - powiedział aktor w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Piotrek dostanie pracę u Góreckiego, a namiary dostanie od Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Zduński podziwia biznesmena, który bez wątpienia osiągnął wielki sukces. - Górecki to pozytywna postać. Facet z zasadami, który osiągnął sukces w finansach - ocenia Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek szoferem bogatego biznesmena! Nie będzie już prawnikiem

Górecki starannie prowadzi swoje interesy, ale przez to nie ma wiele czasu dla córki. Olga (Katarzyna Grabowska) będzie sprawiać nie lada kłopoty Piotrkowi, który wielokrotnie będzie za nią odpowiedzialny. Dziewczyna jest zwyczajnie rozpieszczona przez bogatego ojca! -To jedynaczka więc Górecki bardzo ją kocha. Mają bardzo silną więź emocjonalną- zaznacza Wojciech Wysocki, czyli Górecki z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: