SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowi bohaterowie sprowadzą kłopoty na Zduńskich! Kim są Górecki, Olga i Kuba Gliński? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowi bohaterowie sprowadzą kłopoty na Zduńskich! Kim są Górecki, Olga i Kuba Gliński? - ZDJĘCIA

11.03.2016, godz. 07:14
M jak miłość odcinek 1208. Górecki (Wojciech Wysocki), Olga (Katarzyna Grabowska), Kuba Gliński (Adaś Tomaszewski)
M jak miłość odcinek 1208. Górecki (Wojciech Wysocki), Olga (Katarzyna Grabowska), Kuba Gliński (Adaś Tomaszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" rośnie w siłę! Do obsady serialu dołączają kolejni aktorzy. W 1208 odcinku "M jak miłość" pojawi się aż trójka nowych bohaterów. Biznesmen Górecki (Wojciech Wysocki) i jego nastoletnia córka Olga (Katarzyna Grabowska) będą powiązani z wątkiem Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek). Z kolei 10-letni Kuba Gliński (Adaś Tomaszewski) to chłopiec, który włamie się do domu Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) w Grabinie, by odzyskać swojego psa. Kim są nowi bohaterowie w "M jak miłość" i jak wpłyną na losy Zduńskich?

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojciech Wysocki, Katarzyna Grabowska i Adaś Tomaszewski nowymi gwiazdami "M jak miłość". Wszyscy troje zadebitują w serialu w 1208 odcinku "M jak miłość", ale różnych okolicznościach.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek z córką szefa! Kinga zazdrosna o nastoletnią Olgę

Piotrek Zduński stawi się przed sądem w sprawie o podrzucenie narkotyków i wreszcie usłyszy wyrok w zawieszeniu. Młody prawnik straci prawo do wykonywania zawodu i zacznie szukać nowej pracy. Z pomocą niespodziewnie przyjdzie mu Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który wspomni, że u jednego bardzo bogatego biznesmena jest właśnie casting na szofera.

Jeszcze tego samego dnia Zduński zdobędzie posadę jako kierowca milionera Góreckiego (w tej roli Wojciech Wysocki) – oraz jego nastoletniej córki Olgi (Katarzyna Grabowska - prywatnie córka aktora Andrzeja Grabowskiego). Piotrek i Olga poznają się jednak wcześniej. Zduński pomoże dziewczynie, która wpadnie w tarapaty podczas zakupów w sklepie osiedlowym.

Patrz: M jak miłość. Pies Rafała Mroczka gra Kminka i zarabia 500 zł dziennie

Problemy będą mieli także Paweł z Alą. Najpierw ktoś zacznie obserwować z ukrycia ich dom w Grabinie, później wybije szybę. Zduńscy poznają jednak tajemniczego chuligana, którym okaże się 10-letni syn Glińskiego (Grzegorz Kucias), kłusownika z Grabiny, z którym walczy leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski).

Mały Kuba oskarży Alę i Pawła o kradzież psa. Wyjaśni, że kundelek, którego przygarnął niedawno Paweł, czyli Kminek (Lizak), to jego ukochany przyjaciel o imieniu Azor. I że utracił go z winy ojca.

- Wyprowadziliśmy się z mamą, ale Azor został, bo ojciec nie pozwolił go zabrać. Był wkurzony na mnie i na mamę.I wcale się nim nie zajmował. Mnie też nie pozwolił, ale często się zakradałem i podrzucałem mu jedzenie!

Ala zacznie się wahać i będzie gotowa oddać Azora jego panu. Jednak Basia od razu zaprotestuje. Pokochała Kminka i będzie chciała się z nim rozstać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: