SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza żałuje, że zakochała się w Marcinie

M jak miłość. Iza żałuje, że zakochała się w Marcinie

13.03.2016, godz. 09:20
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Bolesne rozstanie w "M jak miłość"! Iza Lewińska (Adriana Kalska) miała wziąć ślub z Arturem (Tomasz Ciachorowski), ale wylądowała w łóżku z Marcinem (Mikołaj Roznerski), bo to uczucie okazało się silniejsze. W 1208 odcinku "M jak miłość" Marcin wyznaje Izie, że potraktował ją bardzo instrumentalnie. Czy to znaczy, że zupełnie nic do niej nie czuje, a wspólna noc nic dla niego nie znaczyła? Załamana Iza wykrzykuje mu prosto w twarz, że nie chce go znać.

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza przyjęła oświadczyny Artura, ale to nie znaczy, że zapomniała o Marcinie. Wręcz przeciwnie! Lewińska musi się upewnić, czy dobrze robi decydując się na ślub i właśnie dlatego postanawia spędzić jeszcze jedną noc z kochankiem.

Zobacz: M jak miłość. Marcin pozna nową kobietę. Młoda lekarka zastąpi mu Izę?

Gdy w 1207 odcinku "M jak miłość" rano wymyka się z mieszkania Chodakowskiego spotyka swojego przyszłego męża. I jest w szoku. - Artur… Co ty tu robisz? Miałeś…
- Nie poleciałem. A gdzie ty byłaś w nocy? Albo nie, lepiej nie mów… - mówi chłopak, który kilka godzin później rzuca się na Marcina z pięściami! - Ty gnoju! Sukinsynu… Zniszczyłeś mi życie… Mnie i Izie!

Następnego dnia, w 1208 odcinku "M jak miłość" poturbowany przez rywala Chodakowski spotyka się z Izą… I próbuje przeprosić dziewczynę za to, że znów się od niej odsunął.

- Wykorzystałem naszą relację i... potraktowałem cię instrumentalnie. Strasznie mi głupio z tego powodu. Chciałem ci to powiedzieć, zanim wyjdziesz za Artura…

- Nie chcę cię znać, Marcin... Żałuję, że cię poznałam! - krzyknie dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Po tej kłótni ślad po Izie przepadnie. Kuratorka zniknie, a Artur i Marcin zaczną się martwić o jej życie. Czy Iza popełni samobójstwo przez nieszczęśliwą miłość do Marcina?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: