SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza ucieka od Artura i nie daje znaku życia

M jak miłość. Iza ucieka od Artura i nie daje znaku życia

15.03.2016, godz. 19:40
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Gdzie jest Iza Lewińska (Adriana Kalska) z "M jak miłość"? Co się z nią stało i czy grozi jej niebezpieczeństwo? W 1208 odcinku "M jak miłość" Iza znika bez śladu kilka godzin po tym jak ostatecznie zrywa z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Artur (Tomasz Ciachorowski) informuje Marcina, że Iza zerwała z nim zaręczyny i zniknęła. Przeszła załamanie nerwowe po tym jak Marcin odrzucił jej miłość. Czy Iza popełni samobójstwo jak jej matka?

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" spędzili razem namiętną noc, ale ich rozstanie było bardzo chłodne i bolesne dla Izy, która liczyła na to, że ukochany w końcu powie jej wprost, że chce z nią być.

Zobacz: M jak miłość. Marcin pozna nową kobietę. Młoda lekarka zastąpi mu Izę?

W 1208 odcinku "M jak miłość" Chodakowski rozumie, jak wielki popełnił błąd. Po spotkaniu z Arturem, które przypłacił podbitym okiem, Marcin przeprasza Izę za swoje zachowanie. A raczej za to, że kolejny raz uległ pokusie i spędził z nią noc.

- Nie jestem dobry w takich rozmowach... Chcę cię przeprosić, bo wykorzystałem naszą relację i potraktowałem cię instrumentalnie. Strasznie mi głupio z tego powodu… Chciałem ci to powiedzieć, zanim wyjdziesz za Artura…

Lewińska, rozczarowana, rzuca tylko. - I to wszystko, co chciałeś mi powiedzieć? Nie chcę cię znać, Marcin. Żałuję, że cię poznałam!

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Gdy oboje się rozstają, Iza ma łzy w oczach łzy. Kilka godzin później Chodakowskiego znów odwiedza Artur. Tym razem poważnie zaniepokojony, bo Iza zerwała zaręczyny, zniknęła i nie daje żadnego znaku życia. - Gdzie jest Iza?
- Nie wiem, nie mam pojęcia…
- Pytam, gdzie ona jest?!
- Odpowiadam: nie mam pojęcia...
- Cholera… Myślałem, miałem nadzieję, że… Iza zostawiła list. Że to wszystko nie ma sensu, nie może tak dalej, przeprasza… I prosi, żeby jej nie szukać. Boję się o nią, tym bardziej, że…
- Że co?
- Nieważne! Ty i tak masz to wszystko gdzieś... Gdyby się z tobą skontaktowała, daj mi znać!

Czy załamana psychicznie Iza zdedcyduje się na desperacki krok i popełni samobójstwo jak jej matka? Tym bardziej, że wyszło na jaw, że w przeszłości Iza chorowała na depresję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: