SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Grzegorz w szpitalu po zawale serca. Kochanka Emilka nie chce go znać

M jak miłość. Grzegorz w szpitalu po zawale serca. Kochanka Emilka nie chce go znać

14.03.2016, godz. 21:31
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1193. Emilka (Dorota Chwedorowicz), Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmierć czai się w "M jak miłość"! Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak) po zawale serca walczy o życie w szpitalu. W 1208 odcinku "M jak miłość" nie może liczyć na wsparcie swojej młodziutkiej kochanki Emilki (Dorota Chwedorowicz). Dziewczyna nie zamierza nawet odwiedzić go w szpitalu. Po zerwaniu zapomina o Grzegorzu, który nie zostaje jednak sam. Odwiedzają go bowiem synowi - Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) i żona Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska).

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Choroba, która spada na rodzinę Chodakowskich z "M jak miłość" pozwoli Grzegorzowi zrozumieć jak wielki błąd popełnił zostawiając Aleksandrę dla młodszej kochanki, niania swojego wnuka Szymka (Staś Szczypiński).

W 1208 odcinku "M jak miłość" po przebytym zawale ojciec Marcina i Olka leży w szpitalu gdzie lekarze robią wszystko, co w ich mocy, by go uratować. Stan Grzegorza jest poważny, ale zagrożenie szybko mija. Ciężka choroba to jednak znak z niebios, że Grzegorz powinien zmienić swoje życie. Chodakowski odnosi wrażenie, że to także kara za to, że wdał się w romans z Emilką.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Bo miłosna przygoda żonatego Grzegorza z nianią wnuka to już przeszłość. Emilka zerwała z nim po tym jak wyrzuciła z mieszkania Aleksandrę. W 1208 odcinku "M jak miłość" kochanek przestaje dla niej istnieć. Nie jest zainteresowana jego stanem, nie zamierza go nawet odwiedzić w szpitalu.

Przy szpitalnym łózku Chodakowskiego czuwają jednak najbliżsi - dwaj synowie i zdradzona żona. Aleksandra jest jednak zdania, że należy poinformować Emilkę o chorobie Grzegorza. A nawet zmusić, by go odwiedziała, bo przecież on wciąż ją kocha.

Patrz: M jak miłość. Marcin pozna nową kobietę. Młoda lekarka zastąpi mu Izę?

Marcin nie może uwierzyć własnym uszom. Czyżby matka pogodziła się z tym, że Grzegorz zostawił ją dla młodszej kobiety? Dopiero po jakimś czasie uzmysławia sobie, że zachowanie Aleksandry da się wytłumaczyć tylko w jeden sposób - ona wciąż kocha wiarołomnego męża i zrobi wszystko, żeby był szczęśliwy. Nawet z Emilką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: