SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Grzegorz w szpitalu po zawale. Marcin boi się, że ojciec umrze

M jak miłość. Grzegorz w szpitalu po zawale. Marcin boi się, że ojciec umrze

01.03.2016, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1207. Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odcinek 1207. Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Kolejna śmierć w "M jak miłość"? W 1208 odcinku "M jak miłość" Marcin boi się o życie ojca, który trafił do szpitala po zawale. W "M jak miłość" Grzegorz (Wojciech Majchrzak) nie wytrzyma i w czasie kłótni z Emilką (Dorota Chwedorowicz) osunie się na ziemię i zostanie przetransportowany do szpitala. Chodakowski boi się, że kolejna bliska mu osoba podzieli los Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i umrze...

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1207 odcinku "M jak miłość" ojciec Marcina trafi do szpitala, bo zdenerwuje się na kochankę. Czy Grzegorz przeżyje zawał? Marcin niepokoi się o jego zdrowie...

Zobacz: M jak miłość. Piotrek wpadnie w sidła córki szefa. Nastoletnia Olga uwiedzie Piotrka?

Emilka da Grzegorzowi do wiwatu! Już w 1207 odcinku "M jak miłość" po wielkiej awanturze Emilia, kochanka Grzegorza, wyrzuca Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) z jej własnego domu. Wzburzony tym Chodakowski trafia do szpitala z objawami zawału!

W 1208 odcinku "M jak miłość" Marcin, który do tej pory miał z ojcem an pieńku, teraz odwiedzi go w szpitalu. Chodakowski zamartwia się o ojca, który po przebytym zawale nie czuje się najlepiej.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Grzegorz umrze? pod okiem lekarzy specjalistów to pewnie mu nie grozi, ale nie jest z nim dobrze. Po takim incydencie, ojciec Marcina pewnie zacznie żałować, że zostawił rodzinę dla dziewczyny, która zupełnie nic nie wnosi do jego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: