SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. 10-letni Kuba Gliński włamuje się do Zduńskich, by odzyskać psa Azora

M jak miłość. 10-letni Kuba Gliński włamuje się do Zduńskich, by odzyskać psa Azora

15.03.2016, godz. 20:54
M jak miłość odcinek 1208. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1208. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Blady strach pada na Zduńskich z "M jak miłość"! Ich sielskie życie w Grabinie przerywa włamanie. W 1208 odcinku "M jak miłość" ktoś obserwuje z ukrycia dom Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek), a potem wybija szybę i włamuje się do środka! Celem bandyty staje się ich nowy pies Kminek (Lizak - pies Rafała Mroczka), którego Zduński uratował z rąk bestialskiego właściciela, kłusownika Glińskiego (Grzegorz Kucias).

"M jak miłość" odcinek 1208 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł z "M jak miłość" niezbyt długo cieszyli się beztroskim życiem w Grabinie. Zduński świetnie sobie radzi w pracy jako wspólnik Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), z którym rozkręcił przetwórnię warzyw i owoców, a Ala powoli odkrywa uroki wiejskiego życia, poświęca czas na gotowanie i prowadzenie kulinarnego bloga.

Zobacz: M jak miłość. Pies Rafała Mroczka zarabia w serialu 500 zł dziennie

Jednak już w 1208 odcinku "M jak miłość" małżonkowie muszą się zmierzyć z kolejnymi problemami. Nowe kłopoty są związane z psem Kminkiem, który kilka tygodni temu zamieszkał w ich domu w Grabinie. Pewnego dnia Zduńscy z niepokojem odkrywają, że są obserwowani. Wokół ich domu ktoś się kręci i śledzi każdy ich ruch.

Po powrocie ze spaceru na łące zauważają wybitą szybę w oknie. To ewidentny dowód na próbę włamania do domu. Później Ala i Paweł zauważają, że ich pies Kminek ma na szyi nową obrożę. W końcu Ala spostrzega chłopca, który kręci się wokół ich domu. Są kompletnie zaskoczeni kiedy poznają swojego wroga.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński skazany za narkotyki! Pójdzie siedzieć do więzienia?

Okazuje się, że to syn kłusownika Glińskiego (Grzegorz Kucias), 10-letni Kuba. Chłopiec wyznaje, że pies, którego przygarnął niedawno Paweł to jego ukochany przyjaciel o imieniu Azor. Kuba opowiada przejmującą historię o Azorze, którego utracił po rozwodzie rodziców. Kundelek został bowiem z Glińskim w Grabinie, a kłusownik zgotował mu prawdziwe piekło na ziemi.

- Wyprowadziliśmy się z mamą, ale Azor został, bo ojciec nie pozwolił go zabrać.Był wkurzony na mnie i na mamę. I wcale się nim nie zajmował. Mnie też nie pozwolił. Ale często się zakradałem i podrzucałem mu jedzenie - opowiada poruszony Kuba.

Patrz: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Historia chłopca i jego psa wzrusza Alę do tego stopnia, że zaczyna się wahać – gotowa oddać Azora jego panu. Jednak jej córka Basia (Gabrysia Raczyńska) od razu protestuje. - Ja się nie zgadzam i już! Kminek jest mój… I masz, mamo, do wyboru: albo będzie beczał ten cały Kuba, albo ja. Wybieraj!

Czy Ala i Paweł z "M jak miłość" stracą Kminka, który stał się cześcią ich rodziny? Odpowiedź na pytanie już w 1208 odcinku "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "KULISY serialu M jak miłość" >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: