SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek ucieknie od Magdy i Olka. Co się stanie z Maćkiem?

M jak miłość. Maciek ucieknie od Magdy i Olka. Co się stanie z Maćkiem?

14.03.2016, godz. 08:08
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Maciek (Franciszek Przanowski) z "M jak miłość" znów ucieka! W 1207 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) zapraszają osierconego chłopca na weekend do siebie. Niestety Maciek podsłuchuje ich rozmowę, z której wynika, że nie chcą go adoptować. Decyduje się na ucieczkę od Chodakowskich. Dopiero później Olek zmienia zdanie. Zgadza się na adopcję 9-letniego Maćka, choć to wcale nie jest dla niego łatwa decyzja. Pomaga mu ją podjąć Marcin (Mikołaj Roznerski), który już wie, że ojcostwo to najpiękniejsza sprawa na świecie.

"M jak miłość" odcinek 1207- poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To dopiero nowina! Magda, Olek i Maciek będą rodziną, choć w ostatnich odcinkach ''M jak miłość'' wcale się na to nie zanosiło.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

W 1207 odcinku ''M jak miłość'' Magda namówi męża, żeby zabrali Maćka na weekend. Chodakowski się zgodzi, ale to nie koniec! Lekarz dobrze wie, że jego żona marzy o dziecku i jest gotowa zaadoptować Maciusia.

Czas się kończy, bo inaczej chłopca przygarnie inna rodzina. Olek rozmawia więc szczerze z bratem i mówi mu o swoich obawach. Marcin przekonuje Olka, że ojcostwo to cudowna sprawa i lekarz postanowi zrobić co w jego mocy, żeby pokochać 9-latka.

Przeczytaj: M jak miłosć. 24-letnia Maria Szafirska uwiodła Krystiana Wieczorka w M jak miłość i życiu

Maciek podsłucha rozmowę Magdy i Olka i wywnioskuje, że oni wcale go nie chcą. Chłopiec usłyszy tylko część rozmowy dorosłych i ucieknie z ich domu. Chodakowscy szybko znajdą małego rozrabiakę i już nigdy więcej nie oddadzą go do ośrodka. Maciek będzie synem Madzi i Olka w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: