SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza przyznaje się Arturowi do zdrady

M jak miłość. Iza przyznaje się Arturowi do zdrady

14.03.2016, godz. 20:58
M jak miłość odc. 1207. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1207. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Niespełniona miłość w serialu "M jak miłość" doprowadza Izę Lewińską (Adriana Kalska) na skraj załamania psychicznego! W 1207 odcinku "M jak miłość" po namiętnej nocy z Marcinem (Mikołaj Roznerski) Iza już nie ma wątpliwości, że kocha właśnie jego. Ale Marcin nie jest gotowy na związek, więc oboje dochodzą do wniosku, że to co się wydarzyło nie ma już znaczenia. Odtrącona Iza pogrąża się w rozpaczy. Przyznaje się Arturowi (Tomasz Ciachorowski) do zdrady, ale to jej nie pomaga. Iza tak bardzo cierpi, że jest bliska popełnienia jakiegoś szaleństwa... Tak jak jej matka, która kilka lat temu się zabiła.

"M jak miłość" odcinek 1207 - poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" przeżywają taką huśtawkę uczuć, że jednocześnie przyciągają się i odpychają. W 1207 odcinku "M jak miłość" budzą się razem po namiętnej nocy w mieszkaniu Chodakowskiego, ale romantyczny nastrój gdzieś pryska.

Patrząc na śpiącego ukochanego Iza zdaje sobie sprawę, że on nigdy nie odzwzajemni jej miłości. Dlatego chce uciec jak najszybciej. Marcin budzi się jednak i ją zatrzymuje. Nie na długo. Z tonu jego głosu Iza wnioskuje, że żałuje tego, co się stało.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Podczas nerwowej rozmowy Iza zarzuca sobie, że zmusiła go do tego, by spędził z nią noc. Chodakowski zapewnia, że też tego chciał, ale tak mało przekonujący sposób, że Iza mu nie wierzy. W 1207 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zgodnie uznają, że nie mają przed sobą żadnej wspólnej przeszłości.

Po powrocie do swojego mieszkania Lewińska zastaje tam Artura, który miał przecież wyjechać do Londynu.
- Artur co ty tu robisz? - na widok narzeczonego czuje jeszcze większe wyrzuty sumienia.
- A ty gdzie byłaś przez całą noc? - chce wiedzieć Artur.

Patrz: M jak miłość. Marcin pozna nową kobietę. Młoda lekarka zastąpi mu Izę?

Izie nie pozostaje nic innego, jak przyznać się do zdrady. Mimo to Artur jest gotów jej wybaczyć i podtrzymuje, że pragnie wziąć z nią ślub. Cierpiąca z miłości do Marcina kobieta jeszcze tego samego dnia spotyka się ze swoim kuzynem Maćkiem, któremu zwierza się ze swoich kłopotów.

Z ich rozmowy wynika, że kilka lat temu matka Izy popełniła samobójstwo. Kuzyn Izy zaczyna się bać, że dziewczyna pójdzie w ślady w swojej mamy i też będzie chciała się zabić. Tym bardziej, że wychodzi na jaw, że Iza chorowała na depresję. A jej zły stan psychiczny spowodowany rozstaniem z Marcinem może się przyczynić do kolejnej tragedii...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: