SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza przed ślubem z Arturem pocałuje Marcina

M jak miłość. Iza przed ślubem z Arturem pocałuje Marcina

19.02.2016, godz. 07:51
M jak miłość odc. 1206. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1206. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" przyjmie oświadczyny Artura (Tomasz Ciachorowski), ale to nie znaczy, że ten ślub się odbędzie. W 1207 odcinku ''M jak miłość'' Lewińska stęskni się za Marcinem (Mikołaj Roznerski). Na spotkaniu poinformuje go o swoich ślubnych planach, ale chwilę później zacznie go całować! W dodatku wszystko zobaczy jej narzeczony! Czy Iza poślubi Artura, któremu nie potrafi dochować wierności?

"M jak miłość" odcinek 1207- poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska sama nie wie czego chce. Z jednej strony podkochuje się w Marcinie, ale gdy Artur wraca do Polski, postanawia dać byłemu jeszcze jedną szansę.

Przeczytaj: M jak miłosć. 24-letnia Maria Szafirska uwiodła Krystiana Wieczorka w M jak miłość i życiu

Artur będzie się bardzo starać. Do tego stopnia, że w 1207 odcinku ''M jak miłość'' Iza przyjmie jego oświadczyny i zacznie szukać sukni ślubnej! Nie znaczy to jednak, że kuratorka zamierza poślubić chłopaka. Jeszcze tego samego dnia Lewińska odwiedzi Marcina, bo wciąż nie będzie potrafiła zerwać z nim kontaktu.

Tym razem idealnym pretekstem do spotkania się z przystojnym ojcem Szymka (Staś Szczypiński) będzie poinformowanie go o zaręczynach Artura. To dziwne, bo zaraz po tym, jak Iza powie Marcinowi oświadczynach, rzuci się na niego z pocałunkiem! Marcin odwzajemni czułości kuratorki, bo zda sobie sprawę, że jednak coś do niej czuje. Ale... Czy nie jest za późno?

Zobacz: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wyjdzie za mąż

W 1207 odcinku ''M jak miłość'' Artur zobaczy, jak Iza zdradza go z Marcinem, ale jeszcze tego samego dnia zawiezie ją do salonu sukien ślubnych. Lewińska wybierze sobie białą kreację. Pocałunek z Marcinem to tylko ''incydent''?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach?
Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: