SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Grzegorz ma zawał serca! To wina jego kochanki Emilki

M jak miłość. Grzegorz ma zawał serca! To wina jego kochanki Emilki

14.03.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1207. Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odcinek 1207. Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Grzegorz (Wojciech Majchrzak) z "M jak miłość" o krok od śmierci! To młoda kochanka Emilka (Dorota Chwedorowicz) doprowadzi Grzegorza do szału, a to skończy się dla niego tragicznie. W 1207 odcinku "M jak miłość" ojciec Marcina (Mikołaj Roznerski) trafi do szpitala, bo zdenerwuje się na kochankę. Czy Grzegorz przeżyje zawał? Niezapowiedziana wizyta w szpitalu powinna być dla Grzegorza wystarczającą nauczką. Czy Chodakowski zerwie z Emilką, która szarpie mu nerwy?

"M jak miłość" odcinek 1207 - poniedziałek. 14.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Grzegorz Chodakowski dostanie nauczkę i wróci do żony? W 1207 odcinku "M jak miłość" Emilka da mu popalić!

Zobacz: M jak miłość. Piotrek wpadnie w sidła córki szefa. Nastoletnia Olga uwiedzie Piotrka?

Ojciec Marcina wdał się w romans z ówczesną opiekunką Szymka (Staś Szczypiński). Chodakowski przyłapał tatę na gorącym uczynku i był wściekły! Jakiś czas później Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) dowiedziała się o zdradzie męża i odeszła od niego.

Teraz Grzegorz ma wolną rękę i w końcu może być szczęśliwy z kochanką, ale sielanka szybko dobiegnie końca.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Już w 1207 odcinku "M jak miłość" o wielkiej awanturze Emilia, kochanka Grzegorza, wyrzuca Aleksandrę z jej własnego domu. Wściekła Chodakowska opowiada o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Grzegorz zjawia się u żony, by ją uspokoić i przeprosić za zachowanie Emilki. Z telefoniczej rozmowy kochanów wynika, że nie są już razem.

Kilka godzin później Grzegorz przychodzi do "Bistro za rogiem" i nagle zaczyna się skarżyć na dolegliwości sercowe. Chodakowski dostaje zawału. Niebawem Andrzejek (Tomasz Oświeciński) informuje Marcina, że jego ojciec jest w szpitalu. Lekarzom udaje się go uratować, ale czeka go długie leczenie.

W 1207 odcinku "M jak miłość" w odwiedziny do Grzegorza przychodzą w odwiedziny tylko Aleksandra i dwaj synowie. Emilka, po zerwaniu, nie jest zainteresowana jego stanem zdrowia. Aleksandra przekonuje Marcina, że trzeba zmusić Emilkę, żeby odwiedziła Grzegorza. Młody Chodakowski dochodzi do wniosku, że jego matka wciąż kocha ojca i pragnie tylko by był szczęśliwy. Nawet kosztem rozpadu ich małżeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: