SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Werner kocha się w Marcie Budzyńskiej

M jak miłość. Werner kocha się w Marcie Budzyńskiej

08.03.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1138, Adam Werner (Jacek Kopczyński), Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1138, Adam Werner (Jacek Kopczyński), Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) foto:

Sensacja w "M jak miłość"! Adam Werner (Jacek Kopczyński) podkochuje się w Marcie (Dominika Ostałowska)? Prawnik długo to ukrywał, ale w 1206 odcinku "M jak miłość" wystarczy kilka mocniejszych drinków, żeby język mu się rozplątał. Werner rzuci Annę (Tamara Ariuch) i zacznie flirtować z żoną przyjaciela? Marta żądała od Andrzeja (Krystian Wieczorek) rozwodu, więc niedługo będzie wolna...

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" czas na szczerość! W 1206 odcinku "M jak miłość" Adam Werner, Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) i Andrzej Budzyński zaczną topić smutki w alkoholu, a rozwój wydarzeń tego wieczoru będzie zaskakujący.

Zobacz: M jak miłość. Anna wyrzuci Wernera z siedliska

Panowie otworzą dwie butelki whiskey i będą rozmawiać o swoich kłopotach - a tych im nie brakuje! Tomek będzie wściekły, bo Agnieszka (Magdalena Walach) nie pozwala mu wychowywać córki, a jego związek z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) pewnie niedługo dobiegnie końca.

Andrzej martwi się, bo Marta chce go zostawić, a Adam? Anna wyrzuciła go z siedliska, po tym, jak zaczął zalecać się do studentki!

Przyjaciele upiją się, ale Adam będzie jeszcze w stanie spacerować. Pójdzie więc do Budzyńskiej, żeby błagać ją o drugą szansę w imieniu Andrzeja. W tym stanie nieco się jednak zapomni i powie o słowo za dużo!

Przeczytaj: M jak miłość. Pijacka impreza Budzyńskiego i Wernera. Andrzej zdradzi Martę, a Adam Annę

W 1206 odcinku "M jak miłość" prawnik zadzwoni do Anny i poprosi, żeby po niego przyjechała. W międzyczasie zdąży jednak wyznać jej miłość tyle, że nie będzie tych słów adresował do niej... lecz do Marty!

Okaże się, że przyjaciel Budzyńskiego od dawna darzy jego żonę silnym uczuciem. Anna przyjedzie po swojego niedoszłego męża i obieca sobie, że gdy tylko Adam wytrzeźwieje, odbędzie z nim poważną rozmowę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: