SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pijacka impreza Andrzeja, Wernera i Tomka ze zdradą w tle - ZDJĘCIA

M jak miłość. Pijacka impreza Andrzeja, Wernera i Tomka ze zdradą w tle - ZDJĘCIA

08.03.2016, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Adam Werner (Jacek Kopczyński), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Adam Werner (Jacek Kopczyński), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Przyjaciele z "M jak miłość" topią smutki w alkoholu, użalają się nad swoim losem i po pijaku zdradzają ukochane kobiety! W 1206 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) umawiają się na pijacki, męski wieczór w domu Wernera na Deszczowej. Dołącza do nich też Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk). Finał popijawy jest taki, ża Andrzej wpada w ramiona Pauliny Lipskiej (Maria Szafirska), a Adam musi się pogodzić z tym, że Anna (Tamara Arciuch) wyrzuca go z siedliska!

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Na miłosne problemy Budzyńskiego i Wernera z "M jak miłość" jest tylko jeden ratunek. Prawnicy zgodnie dochodzą do wniosku, że muszą się razem napić, bo nie radzą sobie z kłopotami w swoich związkach.

Patrz: M jak miłość. Anna wyrzuci Wernera z siedliska

W 1206 odcinku "M jak miłość" Adam przyznaje się Andrzejowi, że Anna wyrzuciła go z siedliska, bo przyłapała go na flircie z jedną z młodych kobiet, które zatrzymały się w jej pensjonacie. Budzyński też nie ma się z czego cieszyć -wyprowadził się od Marty (Dominika Ostałowska), która zażądała separacji i nie wie co dalej z jego małżeństem. Do przyjaciół dołącza też Tomek Chodakowski.

W jego przypadku chodzi o rozterki związane z Agnieszką (Magdalena Walach) i Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Była kochanka nie pozwala mu widywać się z córeczką Helenką (Krystian Drescher), a obecna dziewczyna wciąż namawia go na dziecko.

Po kilku opróźnionych butelkach whiskey Budzyński pada nieprzytomny na kanapę. A Werner wymyka się z domu i jedzie do Marty, by przekonać ją, żeby dała Andrzejowi jeszcze jedną szansę. Jak podaje "Tele Tydzień" kiedy Marta zjawia się na Deszczowej przyłapuje męża na pocałunku z Paulina. I choć przez moment chciała zrezygnować z seperacji, to teraz jest pewna, że rozwód to najlepsze wyjście.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej i Paulina przyłapani przez Martę na gorącym uczynku

Nie lepiej jest z Wernerem, który w stanie alkoholowego upojenia dzwoni do Anny i błaga ją, żeby załagodziła konflikt Budzyńskim. Anna przyjeżdża do Warszawy i jedzie do mieszkania Marty. Pociesza żonę Andrzeja, że przecież może między Budzyńskim a Pauliną nic nie zaszło.

Sama ma jednak poważniejszy problem, bo przez pomyłkę Adam przyznaje się jej, że podoba mu się Marta...
Pijacki wieczór Budzyńskiego i Wernera w 1206 odcinku "M jak miłość" nie zapowiada niestety niczego dobrego. Po rozstaniu Marty i Andrzeja chyba szykuje się rozstanie Anny i Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: