SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta rozwodzi się z Andrzejem! Nie wybaczy mu zdrady z Pauliną

M jak miłość. Marta rozwodzi się z Andrzejem! Nie wybaczy mu zdrady z Pauliną

07.03.2016, godz. 21:23
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" zażądała separacji, więc rozwód Budzyńskich to tylko kwestia czasu. Kilka dni temu wyjaśniła Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że nie zamierza walczyć o ich małżeństwo. Chwilowa separacja najpewniej zakończy się rozprawą sądową. W 1206 odcinku "M jak miłość" Marta poinformuje Annę (Tamara Ariuch), że zamierza złożyć papiery rozwodowe.

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta Budzyńska wciąż kocha Andrzeja, ale chce separacji. Powód? Budzyńska nie wierzy, że to małżeństwo ma jeszcze jakiś sens... Już od dawna nie jest szczęśliwa z mężem.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej zamieszka z Pauliną? Budzyńscy w separacji

W 1203 odcinku "M jak miłość" gdy Marta mówi mężowi, że lepiej będzie jak się rozejdą, zalewa się łzami. Andrzej przytula ją i sam nie może uwierzyć, że tak ważny etap jego życia właśnie dobiega końca. - Nigdy nie sądziłem, że kiedyś znajdziemy się w takiej sytuacji....

Budzyński zdaje sobie sprawę z tego, że separacja to tylko etap przejściowy i przygotowanie przed rozwodem. Marta obiecuje dać sobie czas na przemyślenia, ale wniosek nasunie się sam.

Przeczytaj: M jak miłość. Adam Werner kocha się skrycie w Marcie. Co na to Anna?

W 1206 odcinku "M jak miłość" Marta spotka się z Anną, która przyjedzie odebrać od niej pijanego Wernera (Jacek Kopczyński) - Składam papiery rozowdowe - powie smutnym głosem prawniczka, gdy Gruszyńska zapyta ją o sprawy małżeńskie. To definitywny koniec Budzyńskich.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: