SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta przyłapuje Andrzeja na igraszkach z Pauliną - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marta przyłapuje Andrzeja na igraszkach z Pauliną - ZDJĘCIA

07.03.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ten romans w "M jak miłość" wisiał w powietrzu od dawna! Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) ulegnie pokusie i pod wpływem alkoholu wyzna Paulinie Lipskiej (Maria Szafirska) jak bardzo jej pragnie. W 1206 odcinku "M jak miłość" nauczycielka rysunku Ani (Weronika Wachowska) wykorzysta stan alkoholowego upojenia Andrzeja i zacznie go całować. Pechowo świadkiem tej sceny będzie Marta (Dominika Ostałowska), która tym samym zdobędzie dowód zdrady Budzyńskiego.

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeński kryzys Budzyńskich, decyzja Maty seperacji, wyprowadzka Andrzeja z ich mieszkania do domu Wernera na Deszczowej... Wszystko to coraz bardziej popycha Budzyńskiego w ramiona Pauliny. A Marta zamiast walczyć o męża coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że rozwód jest jedynym wyjściem z sytuacji.

Przeczytaj: M jak miłosć. 24-letnia Maria Szafirska uwiodła Krystiana Wieczorka w M jak miłość i życiu

Nic dziwnego, że osamotniony prawnik ulega fascynacji Pauliną. Młoda, śliczna, pełna życia i energii, zawsze uśmiechnięta plastyczka już od dawna sprawia, że Budzyński myśli o skoku w bok. A Marta podejrzewa, że za jego bliską przyjaźnią z Pauliną kryje się coś więcej.

W 1206 odcinku "M jak miłość" przekona się na własne oczy, że Andrzej nie jest jej wierny. Budzyński kolejny raz spotka się z Pauliną, ale tym razem będzie pijany i gotowy na wszystko, by wreszcie dać się ponieść namiętności. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" wyzna Paulinie, że choć kocha Martę, to nie może przestać o niej myśleć.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej w separacji. Budzyński wyprowadzi się od żony

Nauczycielka rysynku, która także ma słabość do Budzyńskiego, wykorzysta jego stan, by przekroczyć kolejną granicę przyjaźni. Pocałuje Budzyńskiego, a świadkiem tych czułości będzie Marta, która przyjedzie do domu Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczową, by dać mężowi jeszcze jedną szansą.

To Werner przekona ją, że powinna walczyć o ten związek. Jakież będzie jej zdziwienie kiedy zobaczy Andrzeja w objęciach Pauliny. Lepszego dowodu zdrady nie będzie mogła dostać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: