SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej po pijaku zdradza Martę z Pauliną

M jak miłość. Andrzej po pijaku zdradza Martę z Pauliną

08.03.2016, godz. 20:22
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zdrada Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" staje się faktem! Odtrącony przez Martę (Dominika Ostałowska), samotny i coraz bardziej nieszczęśliwy Andrzej w 1206 odcinku "M jak miłość" po pijackim wieczorze z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński) jedzie do Pauliny Lipskiej (Maria Szafirska), by wyznać jej swoje prawdziwe uczucia. Pod wpływem alkoholu Budzyński przyznaje, że Paulina bardzo go pociąga, ale on wciąż kocha żonę. Po tych słowach piękna nauczycielka plastyki cały Andrzeja...

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak Marta z "M jak miłość" zażądała od Andrzeja seperacji Budzyńskiemu nie pozostało nic innego, jak tylko spakować swoje rzeczy i wyprowadzić się z ich mieszkania! Na jakiś czas zamieszkał w domu Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczowej.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem!

Im więcej czasu mija od rozstania z żoną, tym bardziej za nią tęskni i zdaje sobie sprawę jak bardzo ją kocha. A ponieważ zupełnie nie radzi sobie z samotnością, to w 1206 odcinku "M jak miłość" przyjmuje zaproszenie Wernera na męski wieczór przy butelce.

Finał pijackiej imprezy prawników jest taki, że kompletnie zamroczony alkoholem Andrzej jedzie do Pauliny, by znaleźć pocieszenie w ramionach przyjaciółki. Nauczycielka rysunku jego córki Ani (Weronika Wachowska) jest dla niego kimś znacznie więcej. To Paulina sprawia, że Budzyński zapomina o małżeńskich problemach.

Zdobywa się na odwagę i wyznaje Paulinie jak bardzo go pociąga.

- Chciałem ci powiedzieć, że już dawno próbowałbym cię uwieść, bo… jesteś cudowna. Gdyby nie… - bełkocze kiedy staje w drzwiach jej mieszkania.
- Gdyby nie to, że... nadal bardzo kochasz swoją żonę? - dodaje Paulina, która nie zamierza wykorzystać sytuacji.

Patrz: M jak miłość. Adam Werner kocha się skrycie w Marcie. Co na to Anna?

Zamiast tego z powrotem odwozi Budzyńskiego na Deszczową. Pomaga mu wejść do domu, zdjąć marynarkę i położyć się na kanapie. Pod wpływem chwili całuje jednak Andrzeja i szepcze mu do ucha, że gdyby nie lubiła Marty też by go uwiodła. Świadkiem tej sceny jest Marta, która niespodziewanie zjaiwa się u Wernera...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: