SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nie pozwala Tomkowi być ojcem ich córki Helenki

M jak miłość. Agnieszka nie pozwala Tomkowi być ojcem ich córki Helenki

05.03.2016, godz. 11:00
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), niania Ela (Aleksandra Spyra)
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), niania Ela (Aleksandra Spyra) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" jest ojcem Helenki (Krystian Drescher), ale Agnieszka (Magdalena Walach) całkowicie zabrania mu kontaktu z córką. W 1206 odcinku "M jak miłość" świeżo upieczona mama wychodzi z Helenką ze szpitala i zrywa kontakt z ojcem dziecka. Zachowanie Agnieszki doprowadza Tomka do szału, więc urządza jej awanturę.

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska urodziła córkę Tomka, ale nie żartowała, gdy mówiła, że sama chce ją wychować. Tomek przekona się o tym już w 1206 odcinku "M jak miłość" gdy była kochanka całkowicie zerwie z nim kontakt, kiedy wyjdzie z dzieckiem ze szpitala.

Zobacz: M jak miłość. Joasia przeżyje koszmar kiedy dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki

Olszewska wróci z Helenką do domu i przestanie odpowiadać na telefony i wiadomości Chodakowskiego, który będzie niepokoił się o zdrowie córeczki.

W końcu policjant bez zaproszenia odwiedzi byłą kochankę i postawi sprawę jasno. Tomek nie pozwoli sobie na to, by Agnieszka całkowicie zabroniła mu kontaktów z dzieckiem. Od razu otoczy obie opieką.

Dla Tomka liczy się teraz przede wszystkim dobro jego dziecka. Nie może pozwolić na to, by cierpiało przez to, że on związał się z Joasią i stworzył z nią rodzinę dla swoich starszych dzieci - Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusia (Feliks Matecki).

Przeczytaj: M jak miłość. Marta przyłapie Andrzeja z Pauliną

W 1206 odcinku "M jak miłość" Chodakowski urządzi Agnieszce awanturę i powierzy opiekę nad Helenkę niani, którą specjalnie zatrudni. Opiekunka ma odciążyć Agnieszkę i dać Tomkowi spokojne sumienie, bo on przecież nie będzie mógł czynnie zajmować się córką. W tym celu Chodakowski weźmie kredyt w banku!

Tego dnia Agnieszka wybierze w końcu dla małej imię: Helenka… Nieświadoma, że Helenka to imię, o którym od lat marzy Asia. Właśnie tak chce nazwać swoją przyszłą córkę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: