SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka kradnie Joasi imię dla dziecka. Nazywa córkę Helenka

M jak miłość. Agnieszka kradnie Joasi imię dla dziecka. Nazywa córkę Helenka

08.03.2016, godz. 20:05
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), niania Ela (Aleksandra Spyra)
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), niania Ela (Aleksandra Spyra) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" ze szpitala do domu zbiega się w czasie z ważną decyzją, którą podejmuje młoda mama. W 1206 odcinku "M jak miłość" Agnieszka wreszcie wybiera imię dla córki swojej i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Helenka (Krystian Drescher) to imię, które najbardziej jej się podoba, więc właśnie tak nazywa dziecko. Tym samym kradnie pomysł na imię Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)... Czy przyjaciółka jej to wybaczy?

"M jak miłość" odcinek 1206 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przyjaźń łącząca Agnieszkę i Joasię z "M jak miłość" to tylko pozory! Tak naprawdę kobiety stale ze sobą rywalizują.

Asia zazdrości Agnieszce, że została matką. Z kolei Olszewska, choć zrezygnowała z miłości do Tomka, to wciąż cierpi widząc swojego ukochanego z Joanną. W to wszystko wmieszany jest jeszcze Tomek, który cały czas zapewnia Asię o tym jak bardzo ją kocha, lecz darzy uczuciem także Agnieszkę...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia oszuka Tomka i podstępem zajdzie w ciążę!

W 1206 odcinku "M jak miłość" radość Agnieszki z faktu, że ma przy sobie córeczkę, że powoli dochodzi do siebie po porodzie i transfuzji krwi, miesza się ze strachem o najbliższą przyszłość. Bo Agnieszka nie chce, żeby Tomek obecny był w życiu jej i ich dziecka. Nie odbiera od niego telefonów, odcina go od wszelkich informacji o córce.

Kiedy Olszewska razem z córeczką wracajd od domu Tomek zjawia się u niej z pretensjami. Kolejny raz uprzedza, że czy Agnieszka tego chce, czy nie on i tak jest ojcem dziecka i na pewno nie zrezygnuje ze swoich praw. Oferuje jej swoje wsparcie, bo chce być blisko córki.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi i Wojtusia. Co się stanie Asi i synowi Tomka?

Od razu otoczy obie opieką i postanowi nawet zatrudnić nianię, by odciążyć nieco Agnieszkę.
A Olszewska wybierze w końcu dla małej imię: Helenka… Nieświadoma, że Asia od lat marzy o tym, by właśnie tak nazwać swoją przyszłą córkę. Jak zareaguje Joanna gdy dowie się, że Agnieszka ukradła jej imię dla dziecka?

W 1206 odcinku "M jak miłość" Joasia zacznie kombinować jak zajść w ciążę tak by Tomek się o tym nie dowiedział...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: