SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wirujący seks Kingi i Piotrka. Tak Zduńscy kochają się w tańcu - WIDEO

M jak miłość. Wirujący seks Kingi i Piotrka. Tak Zduńscy kochają się w tańcu - WIDEO

04.03.2016, godz. 22:06
M jak miłość odcinek 1205. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1205. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zmysłowy taniec w "M jak miłość" i namiętność na pewno rozbudzą wyobraźnię widzów! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wiedzą jak podkręcić pożądanie w związku. W 1205 odcinku "M jak miłość" Zduńscy spędzają upojne chwile w swoim domu. Nastrojowa muzyka, świece i wspólny taniec rodem z filmu "Dirty Dancing"... Wirujący seks w wykonaniu Kingi i Piotrka! koniecznie musicie zobaczyć scenę przedpremierową z z 1205 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatnio Kingi i Piotrek z "M jak miłość" nie mieli zbyt wielu powodów do radości, w których moglibyśmy się cieszyć swoją miłością. Walka o życie Lenki (Marysia Głowacka), afera z narkotykami, aresztowanie Piotrka. Los nie oszczędzał Zduńskich, ale teraz wydaje się, że najgorsze już za nimi.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem. To koniec Zduńskich?

W 1205 odcinku "M jak miłość" tylko jedna myśl nie daje Piotrkowi spokoju. Zduński czeka na wyrok sądu w sprawie podrzucenia narkotyków do sklepu dilera dopalaczy, Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki) i wciąż jest bez pracy. Po odejściu z kancelarii został zawieszony przez Okręgową Radę Adwokacką, więc jego kariera prawnicza jest skończona.

Kinga, widząc jak jej ukochany zadręcza się o przyszłość swoją i całej ich rodziny, wpada na pomysł jak sprawić, by choć na moment zapomniał o problemach. W 1205 odcinku "M jak miłość" Zduńska organizuje romantyczny wieczór dla męża w ich domu na Deszczowej. Dzieci już śpią, więc małżonkowie mogą się zająć sobą.

Patrz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi. Kocha ją bardziej niż Agnieszkę

- Chodź... Mam ochotę z tobą zatańczyć - Kinga uwodzicielsko zaprasza Piotrka do salonu gdzie przygotowała dla niego niespodziankę. Zduński rzuca papierosa, którego pali na tarasie i z czułością spogląda na żonę. - Co? Nie chcę kochanie...

Ale Kinga nie dopuszcza. Tego wieczoru chce zrobić wszystko, by Piotrek zapomniał o ich kłopotach. - Piotrek, ty wiesz, że my jeszcze razem zatańczymy... Nie raz, nie dwa, nie trzy... Chodź... - przekonuje ukochanego.

Po chwili Zduńscy wirują już w swoich objęciach. Całują się i przytulają, a muzyka, która gra ich sercach powoduje nagły wybuch namiętności. Rozochoceni małżonkowie przenoszą się do sypialni gdzie spędzają razem gorącą noc.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz SCENĘ z Kingą i Piotrkiem z 1205 odcinka "M jak miłość" >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: