SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Klątwa nad Frankiem. Ojciec Franka zastrzelony przez kłusowników - WIDEO

M jak miłość. Klątwa nad Frankiem. Ojciec Franka zastrzelony przez kłusowników - WIDEO

01.03.2016, godz. 21:41
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" nie zdaje sobie sprawy jak wielkie grozi mu niebezpieczeństwo. Zadarł z bezwzględnymi kłusownikami z Grabiny, a to nie może dobrze skończyć. Tym bardziej, że nad Frankiem ciąży klątwa. W 1205 odcinku "M jak miłość" wychodzi na jaw, że ojciec młodego leśniczego, który także był leśnikiem zginął kilka lat temu w lesie. Co się stanie Frankowi w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wojna Franka Zarzyckiego z "M jak miłość" z kłusownikami z Grabiny, którzy od kilku miesięcy czują się bezkarnie, raczej nie będzie miała szczęśliwego finału. Wprost przeciwnie - młody leśnik przekona się na własnej skórze jak niebezpieczna może być jego praca.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ranny w głowę po napadzie w lesie. Co się stanie Frankowi?

Nie dość, że mordercy dzikich zwierząt nic sobie nie robią z ostrzeżeń Franka, to jeszcze obmyślają plan pozbycia się leśniczego, przez którego nie mogą kłusować. Dla nich mordowanie to czysty zysk. Zastawiają wnyki na sarny i zające, by potem sprzedawać zabitą dziczyznę mieszkańcom Grabiny i okolicznych wsi.

Franek, który odnajduje pasję w pracy leśniczego i poświęca się bez reszty temu zajęciu, nie zamierza przymykać oczu na ten bestialski proceder. W 1205 odcinku "M jak miłość" zacznie na własną rękę tropić kłusowników, by zdobyć dowody ich przestępstwa. Co jakiś czas będzie się wyprawiał do lasu i polował na wnykarzy z aparatem fotograficznym.

Patrz: M jak miłość. Co dalej z Natalką i Frankiem? Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski zdradzają czy wezmą ślub

Takie zaangażowanie w sprawie nie spodoba się matce Franka (Jowita Budnik), która będzie próbowała go ostrzec przed zagrożeniem. Przywoła w pamięci syna wspomnienie o ojcu.

- Matka Franka denerwuje się o sferę życia syna związaną z pracą. Po pierwsze chciałby dla niego jak najlepiej, żeby ułożył sobie życia, miał ciepłą posadkę, najlepiej ministerialną albo gdzieś w urzędzie. Poza tym nie można zapominać, że nad tą rodziną wisi pewna klątwa. To, co się wydarzyło z ojcem Franka powoduje przyspieszone bicie serca jego matki kiedy młody leśniczy idzie na akcję do lasu - powiedziała Jowita Budnik w "Kulisach serialu M jak miłość".

O Franka będzie się też martwić Natalka (Marcjanna Lelek). Wyjdą bowiem na jaw kolejne szczegóły krwawych polowań bezwzględnych kłusowników w lasach w Grabinie. W 1205 odcinku "M jak miłość" Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) powie Natalce, że ojciec Franka został zastrzelony w lesie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość" >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: