SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zaręcza się z Arturem. Narzeczony Izy nakryje ją z Marcinem

M jak miłość. Iza zaręcza się z Arturem. Narzeczony Izy nakryje ją z Marcinem

06.03.2016, godz. 12:28
M jak miłość odc. 1205. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odc. 1205. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" wybrała Artura (Tomasz Ciachorowski)! W 1205 odcinku "M jak miłość" Lewińska poinformuje Marcina (Mikołaj Roznerski), że przyjęła oświadczyny byłego chłopaka, który specjalnie dla niej zrezygnował z pracy w Londynie. Jak zareaguje Chodakowski? Oczywiście wykorzysta okazję i zacznie całować Izę. A świadkiem ich pocałunku będzie Artur!

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Trzeba przyznać, że to bardzo dziwna sytuacja. Iz Lewińska z "M jak miłość" sama nie wie czego chce. Przyjmuje oświadczyny Artura, a chwilę później namiętnie całuje Marcina! Kocha bowiem Chodakowskiego i nie umie o nim zapomnieć.

Zobacz: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków

W 1205 odcinku "M jak miłość" Iza Lewińska przyjdzie do Marcina i zwróci mu wszystkie rzeczy, jakie u niej zostawił. Chodakowski będzie w szoku, że dziewczyna nawet nie chce z nim rozmawiać. Kuratorka zostawia manatki kochanka i wychodzi, a Marcin zaczyna rozumieć, że bardzo za nią tęskni.

Jeszcze tego samego dnia Lewińska odwiedzi Marcina po raz drugi. Wyzna mu, że właśnie zgodziła się zostać żoną Artura - dali sobie przecież kolejną szansę. Marcin jest w szoku, ale to nie koniec. Lewińska zaczyna namiętnie całować kochanka!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Artur pobiją się o Izę - ZWIASTUN

W dodatku wszystkiemu będzie się przyglądał Artur. Jak zareaguje widząc swoją świeżo upieczoną narzeczoną całującą się z Chodakowskim? Artur będzie wściekły, ale w głebi ducha będzie wiedział, że wygrał. Lewińska ostatecznie wybrała przecież jego, a nie samotnego ojca...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: