SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek śledzi kłusowników z Grabiny, którzy chcą go zabić!

M jak miłość. Franek śledzi kłusowników z Grabiny, którzy chcą go zabić!

07.03.2016, godz. 20:45
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zło czai się w Grabinie w "M jak miłość"! Franek (Piotr Nerlewski) znów znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Mimo kilku akcji, które leśniczy przeprowadził z miejscową policją, kłusownicy nadal buszują w Grabinie. W 1205 odcinku "M jak miłość" Zarzycki obserwuje mężczyzn i robi im zdjęcia z ukrycia - licząc na pomoc policji. Ale Staszek (Sławomir Holland) okazuje się bezradny. Zabójcy, który polują w lesie na dzikie zwierzęta nie mają oporów, żeby się zemścić! Są gotowi nawet zabić leśnika. Co będzie z Frankiem w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Walka leśniczego z kłusownikami trwa. Las w Grabinie nie jest bezpiecznym miejscem, a Zarzyckiemu może stać się krzywda!

Patrz: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków

W 1205 odcinku "M jak miłość" Franek śledzi jednego z kłusowników Glińskiego (Grzegorz Kucias). Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) ostrzega Natalkę, że leśnik ma niebezpiecznych wrogów.

Młody leśnik zaczyna śledzić jednego z podejrzanych i robi z ukrycia serię zdjęć, bo sądzi, że to wystraczy, by mieć dowód na niego. Policjant Staszek uprzedza jednak Franka, że sprawa jest bardzo skomplikowana.

- To żaden dowód, kolego... Wiemy tylko to, co wiedzieliśmy, że Gliński siedzi w tym po uszy. I co z tego? Nic z tym na razie nie mogę zrobić. Facet powie, że dokarmia zwierzynę leśną i będzie się nam śmiał w twarz!

- Natalka bardzo się martwi, szczególnie gdy poznaje szczegóły konfliktu z kłusownikami - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Natalki i Franka. Barbara błogosławi związek wnuczki z leśniczym - WIDEO

Leśniczy Franek naraża swoje życie stojąc na straży lasu w Grabinie. Czy tym razem polujący intruzi skrzywdzą Zarzyckiego, który przeszkadza im w sprzedaży dziczyzny mieszkańcom wioski?

-Dla Franka zawód leśniczego jest pasją. Wie, że robi coś słusznego i broni ważnych rzeczy - mówi Franek w "Kulisach serialu M jak miłość" i nic nie wskazuje na to, że leśniczy pozwoli kłusownikom panoszyć się po swoim terenie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: