SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Filarski psychopatą! Zuza boi się byłego kochanka

M jak miłość. Filarski psychopatą! Zuza boi się byłego kochanka

07.03.2016, godz. 07:30
M jak miłość odcinek 1179, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs)
M jak miłość odcinek 1179, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ich romans w "M jak miłość" nie ma szans na przetrwanie?! Miłość Zbyszka Filarskiego (Andrzej Precigs) do Zuzy (Jolanta Fraszyńska) zupełnie odebrała mu rozum. W 1205 odcinku "M jak miłość" szaleńczo zakochany Filarski nie może się pogodzić z tym, że Zuza go rzuciła. Odtrącony przez kobietę, z którą chciał się ożenić zaczyna ją śledzić i coraz bardziej osaczać. Zupełnie jakby był jakimś psycholem.

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Im Filarski z "M jak miłość" jest starszy, tym coraz głupsze pomysły przychodzą mu do głowy. Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) mają anielską cierpliwość do ojca, ale tym razem Zbyszek przechodzi samego siebie!

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków

W 1205 odcinku "M jak miłość" Zuza odwiedza Kingę i wyznaje przyjaciółce, że jej związek z Filarskim się rozpadł. Niania dzieci Zduńskich rozstała się z ojcem Kingi, bo poczuła, że to jednak nie jest to, że ich romans nie ma żadnej przyszłości.

Problem jednak w tym, że Filarski nie przyjmuje tego do wiadomości. Porzucony przez ukochaną Zbyszek tak bardzo chce ją odzyskać, że łapie się naprawdę absurdalnych sposobów. Ponieważ nie pogodził się z rozstaniem, to wciąż traktuje Zuzę jak swoją partnerką. Tym samym wzbudza w kobiecie coraz większy lęk.

W końcu Zuza żali się Kindze na Filarskiego kiedy pewnego dnia odwiedza ją z "Bistro za rogiem". - On nadal uważa, że jesteśmy parą i zachowuje się dość dziwnie! - tłumaczy Zuza i dodaje, że choć zerwała z nim dwa tygodnie temu, to Zbyszek nie przyjmuje tego do wiadomości. Chodzi za Zuzą, śledzi ją, przez co kobieta czuje się jak osaczona przez psychopatę.

Patrz: M jak miłość. Franek namówi Ulę na powrót do Polski

Na pojawienie się Filarskiego nie trzeba długo czekać. Ojciec Kingi próbuje wzbudzić litość w swojej córce. Ma złamane serce i chce zrobić wszystko, by Zuza znów z nim była. W akcie desperacji prosi Kingę, żeby przekonała Zuzę do zmiany zdania. Ale Zduńska nie zamierza mieszać się w sprawy sercowe swojego ojca. Dosyć ma swoich problemow.

Dlatego też Filarski stawia wszystko na jedną kartę. Jedzie do Zuzy z kwiatami i wyznaje jej swoje uczucia.
- Chciałem ci podziękować za najpiękniejszą przygodę życia. Powiedz, czy istnieje jakakolwiek szansa, że się pomyliłaś? I że może ja, ty, my...

Co odpowie Zuza? Czy wróci do Filarskiego, który chyba zdradza objawy jakiś zaburzeń psychicznych?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: