SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Afera u Mostowiaków! Matka Darka obraża Natalkę i jej rodzinę

M jak miłość. Afera u Mostowiaków! Matka Darka obraża Natalkę i jej rodzinę

07.03.2016, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ależ ta kobieta ma tupet! W 1205 odcinku ''M jak miłość'' Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) odwiedzi Mostowiaków w ich rodzinnym domu, żeby zbliżyć się do Hani (Maja Marczak). Darek (Marcel Sabat) będzie miał jednak powody do wstydu, a Marek (Kacper Kuszewski) zrozumie, że Majowie nie mają dobrych intencji. W 1205 odcinku ''M jak miłość'' ojciec Natalki (Marcjanna Lelek) usłyszy, jak Katarzyna obraża ich i to po niemiecku! Kobieta będzie nieźle zdziwiona, gdy Marek da jej do zrozumienia, że biegle mówi w tym języku...

"M jak miłość" odcinek 1205 - poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matka Darka z "M jak miłość" robi wszystko, żeby przekonać do siebie rodzinę Mostowiaków, lecz Marek szybko się zorientuje, że jej przyjacielskie nastawienie to tylko gra na pokaz!

Zobacz: M jak miłość. Marysia pocałuje Artura

W 1205 odcinku ''M jak miłość'' Majowa razem z synem odwiedzi Mostowiaków w Grabinie. Przywiezie Hani mnóstwo prezentów i będzie szalenie miła. Uśmiech wręcz nie odklei się od jej twarzy! Barbara (Teresa Lipowska) i Ewa (Dominika Kluźniak) powoli zaczną nabierać się na jej kłamstwa.

Katarzyna Maj, będzie zachwycać się Hanią i będzie chwalić Natalkę (Marcjanna Lelek) za to, jak świetnie opiekuje się dzieckiem. - Zrozumiałam, że najważniejszą rzeczą w życiu jest rodzina - perfidnie okłamuje Mostowiaków. Chwilę później kobieta rzuci do syna po niemiecku, że Hania będzie wychowywała się w rodzinie buraków i prostaków!

Przeczytaj: M jak miłość. Anna wyrzuci Wernera z siedliska

Marek, który dobrze zna niemiecki odpowie Majowej w dobrze znanym jej języku. Jak zareaguje Katarzyna, gdy dowie się, że Mostowiak pracował za granicą i płynnie mówi po niemiecku? Najpewniej zapadnie się pod ziemię!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: