SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rodzina Ali i Pawła się powiększy, a Ala będzie blogerką

M jak miłość. Rodzina Ali i Pawła się powiększy, a Ala będzie blogerką

10.02.2016, godz. 07:30
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek),Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek),Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rewolucja w życiu Zduńskich z "M jak miłość". Wyjazd Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) nie wchodzi już w grę. Przeprowadzka do domu w Grabinie okazała się spełnieniem marzeń młodych małżonków, którzy właśnie tutaj odnajdują swoje miejsce na ziemi. W 1204 odcinku "M jak miłość" los zsyła mi nowego członka rodziny, a żona Pawła wpada na pomysł, by pisać bloga kulinarnego i z pomocą Barbary (Teresa Lipowska) rozsławić w internecie rodzinne przepisy Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł z "M jak miłość" nie porzucą Grabiny i nie wyjadą do Anglii! Emigracja była jednym z pomysłów Zduńskich na ich wspólną przyszłość. Kiedy wpadli w kłopoty finansowe, sprzedali udziały w "Bistro za rogiem" i rozważli wyjazd do Londynu.

Wtedy swoją pomoc zaoferował im Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), który przyjął Pawła do spółki w swoim nowym interesie - przetwórni warzyw i owoców.

Przez długi czas żona Pawła nie chciała słyszeć o przeprowadzce na wieś. Obiecała sobie, że przy najbliższej okazji ucieknie z Grabiny. W końcu jednak pokochała życie na prowincji, ich stary, drewniany dom.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek wykorzysta nową dziewczynę Patrycję, by odzyskać Natalkę i Hanię

W 1204 odcinku "M jak miłość" przed Alą i Pawłem nowe wyzwanie od losu. Rodzina Zduńskich powiększa się o nowego członka. Nie chodzi jednak o drugie dziecko, lecz o psa, którego przygarnia Paweł.

Zduński przez przypadek trafia do gospodarstwa jednego z rolników z Grabiny, Glińskiego (Grzegorz Kucias), który w okrutny sposób traktuje swojego psa. Przywiązany do budy kundelek jest brudny i wygłodniały. Paweł karmi go swoją kanapką, a psiak jest tak wdzięczny, że zrywa się z łańcucha i biegnie za nim. Podczas kolejnych odwiedzin u Glińskiego Paweł, Ala i Basia (Gabrysia Raczyńska) zabierają psa do siebie.

Patrz: M jak miłość. Pies Rafała Mroczka dostał rolę w serialu - KULISY M jak miłość

Ala, która od jakiegoś czasu narzeka na brak pracy, bo nie dostaje już zleceń od swojego dawnego szefa Karola (Bartosz Waga), dzięki psiakowi ma nowe zajęcie. Na tym jednak nie koniec. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" w 1204 odcinku "M jak miłość" wpada też na pomysł, by założyć kulinarnego bloga.

Przypadkiem znajduje bowiem w swoim domu zeszyt ze starymi przepisami. Zduńska zaczyna eksperymentować w kuchni i dochodzi do wniosku, że rodzinne receptury to świetny materiał na bloga.

Z pomocą Barbary przyrządza potrawy też inne potrawy, którymi od lat zajadają się Mostowiakowie. Ala jako blogerka kulinarna wreszcie odnajduje radość i sens życia na wsi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: