SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł wybawcą katowanego kundelka! Pies Rafała Mroczka w M jak miłość

M jak miłość. Paweł wybawcą katowanego kundelka! Pies Rafała Mroczka w M jak miłość

01.03.2016, godz. 19:58
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), pies Kminek (Lizak)
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), pies Kminek (Lizak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Lizak nową gwiazdą "M jak miłość". Pies Rafała Mroczka, który debiutuje w serialu w 1204 odcinku "M jak miłość", na planie już podbija serca całej ekipy. Jak Lizak radzi sobie w roli Kminka, kundelka, którego Paweł Zduński (Rafał Mroczek) ratuje przed bestialskim właścicielem, kłusownikiem Glińskim (Grzegorz Kucias)?

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rafał Mroczek załatwił swojemu psu Lizakowi pracę w "M jak miłość"! Kundelek, którego wziął ze schroniska podczas udziału w programie "Przygarnij mnie" już od 1204 odcinka "M jak miłość" będzie "grał" Kminka.

Zobacz: M jak miłość. Lizak zarabia 500 zł dziennie

Rodzina Zduńskich powiększa gdy Paweł wychodzi w teren, by nawiązać współpracę z sadownikami z okolicy, a wraca z sympatycznym psiakiem, który od razu podbija serca Ali (Olga Frycz) i Basi (Gabriela Raczyńska). Córka Pawła nadaje mu imię Kminek.

Paweł lituje się nad psem Glińskiego nie bez powodu. Kłusownik traktuje kundelka w podły sposób. Przywiązuje go na łańcuchu do rozwalającej się budy, nie daje mu jeść i pić. Zduńscy ratują Kminka przed właścicielem, który skazał go na niewolę i się nad nim znęcał.

Patrz: M jak miłość. Ula nie pogodzi się z Natalką i nie wróci do Grabiny - ZWIASTUN

Dla Lizaka rola w "M jak miłość" to spore wyzwanie, bo nie jest specjalnie tresowanym psem. Ale Rafał Mroczek czuwa nad tym osobiście, by jego pupil jak najlepiej wypadł przed kamerą.

- Czy pies przypadnie widzom do gustu? Moim zdaniem i zdaniem ekipy odgrywa swoją rolę bardzo dobrze. Krótkie szkolenie przed sceną odbywa i na szczęście w 90 procentach udaje się to uzyskać. Jestem właścicielem psa i traktuję go jak pupila - powiedział aktor w programie "Pytanie na śniadanie".

Jedno jest pewne - ekipa "M jak miłość" jest zachwycona Lizakiem. - Serialowy Kminek jest bardzo dobrze grającym serialowym psem. Jak miał biec za samochodem Rafała to biegł. Lizak bardzo dobrze spełnia się w swojej roli - zachwalała psiaka Gabrysia Raczyńska.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek wpada w sidła córki szefa. Nastolatka Olga szantażuje Piotrka- ZWIASTUN

Pod wrażeniem Lizaka jest także Marcin Mroczek, który prywatnie czasami zajmuje się psem swojego brata bliźniaka. - Lizak to aktor, który lubi dominować na planie. Z jego pyska bije tyle energii, ciepła i radości. Jak jeszcze wywali ten swój długi język przed kamerę, to wszystkich rozczula. Lizak jest najlepszym przyjacielem mojego brata, to jemu Rafał poświęca najwięcej czasu. Obaj mają dość mocne charaktery i nie odpuszczają - powiedział serialowy Piotrek Zduński w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz "KULISY serialu M jak miłość" >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: