SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Patrycja kochanką Darka! To przyjaciółka Natalki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja kochanką Darka! To przyjaciółka Natalki - ZDJĘCIA

01.03.2016, godz. 20:52
M jak miłość odc. 1204. Darek Maj (Marcel Sabat), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1204. Darek Maj (Marcel Sabat), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Podstępna intryga Darka Maja (Marcel Sabat) z "M jak miłość"! Były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) uknuł plan, by odebrać jej córkę Hanię (Maja Marczak). I wciąga do niego swoją nową dziewczynę Patrycję (Martyna Trawczyńska), która jest koleżanką Natalii. W 1204 odcinku "M jak miłość" Darek i Patrycja spędzają upojną noc w hotelu. Dziewczyna Darka szybko orientuje się jednak, że Maj nią manipuluje. Ukrywa przed Natalką fakt, że są razem, żeby odzyskać jej zaufanie.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Darek Maj z "M jak miłość" to drań jakich mało! Biologiczny ojciec małej Hani z pomocą swojej matki Katarzyny (Grażyna Strachota) próbuje odzyskać zaufanie Natalii i przekonać Mostowiaków, że będzie dobrym ojcem. Ta jego cudowna przemiana to jednak tylko sprytna gra. Tak naprawdę Darkowi i jego matce zależy tylko na tym, by zabrać Hanię.

Przeczytaj: M jak miłość. Pierwsza noc Natalki i leśniczego Franka - ZDJĘCIA

W planie Darka bierze także udział jego nowa dziewczyna, która po raz pierwszy pojawia się w 1204 odcinku "M jak miłość". Patrycja jest koleżanką Natalii ze szkoły policyjnej w Urlach. To ona podsyłała Darkowi zdjęcia Hani, dała mu numer telefonu do Natalki.

Tyle tylko, że Patrycja nie wie, że jest narzędziem w rękach Darka i jego matki, którzy chcą ją wykorzystać do swoich celów. Zaczyna się czegoś domyślać dopiero w 1204 odcinku "M jak miłość" po nocy spędzonej z Darkiem w hotelu.

Ojciec Hani namawia Patrycję, by zadzwoniła do Natalki i przekonała ją, że zależy mu na córce. Dziewczyna Darka wypytuje go dlaczego tak nagle interesuje się swoim dzieckiem. Maj okłamuje ją, że jego matce chodzi o to, by Hania była członkiem ich rodziny. Jest przecież jej jedyną wnuczką. Patrycja nie daje wiary słowom Darka.

Patrz: M jak miłość. Bilski pobity przez dawnych wspólników! Marysia wróci do kochanka

Tym bardziej, że Maj nie jest z nią szczery. Bo prawda jest taka, że chce ją wykorzystać, by odzyskać nie tylko Hanię, ale i Natalię. Ukrywa przed Mostowiaczką, że związał się z Patrycją,  ale tylko po to, żeby nią łatwiej manipulować. Darek tylko udaje przed Natalią kochającego ojca Hani.

W 1204 odcinku "M jak miłość" po nocy z Patrycją odwiedza Natalkę na jej uczelni, by złożyć jej życzenia z okazji imienin. Pech chce, że jego plany krzyżuje leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), który nie odstępuje Natalii na krok.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: