SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Darka knuje jak odebrać Natalce dziecko

M jak miłość. Matka Darka knuje jak odebrać Natalce dziecko

29.02.2016, godz. 21:17
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Cel Darka Maja (Marcel Sabat) z "M jak miłość" i jego matki Katarzyny (Grażyna Strachota) jest tylko jeden - odebrać Natalce (Marcjanna Lelek) córkę Hanię (Maja Marczak) i zaszkodzić Mostowiakom. W 1204 odcinku "M jak miłość" wychodzi na jaw, że Darek robi wszystko pod dyktando matki, która ma pieniędze i stawia warunki. Przed kolejną wizytą u Mostowiaków w Grabinie kupuje prezenty dla Hani i zapowiada synowi, że to ona wychowa wnuczkę!

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2


Bezpłodny Darek z "M jak miłość" wciąż knuje razem ze swoją matką i oszukuje Natalię (Marcjanna Lelek). Chodzi o to, by zbliżyć się do Mostowiaków i odebrać im małą Hanię.

Były chłopak Natalki nie robi tego z własnej woli. Kocha swoją córkę i chce się nią opiekować, ale nie zabierając ją Natalii. To Katarzyna Maj steruje synem. Przyświeca jej bowiem interes. Matka Darka jest typem kobiety, która myśli tylko o pieniądzach. Ponieważ Darek nie da jej wnuka, to w przyszłości Hania będzie jej jedyną spadkobierczynią. Musi więc zrobić wszystko, by fortuna Majów została w rodzinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków. Marek ją rozszyfruje

W 1204 odcinku "M jak miłość" Darek spotyka się na miłosnej schadzce w hotelu ze swoją kochanką Patrycją (Martyna Trawczyńska), która jest koleżanką Natalki. Próbuje manipulować nie tylko Natalią, ale także swoją dziewczyną. Ukrywa przed Mostowiaczką romans z Patrycją, a kochankę nie wtajemnicza w plany względem Hani.

Patrycja nadal pomaga Darkowi przekonać Natalię, że się zmienił, choć nie rozumie, dlaczego chłopak kłamie.
- Mogę cię o coś zapytać? O co chodzi z tym całym zamieszaniem z Natalką i Hanią? Masz kasę, nic ci nie dolega. Po co kombinujesz? Tak ci zależy na tej małej?

Darek w końcu wyznaje: - Matka się tym nieźle nakręciła. A to ona trzyma kasę i dyktuje warunki. Mamusia zawsze działa według określonego schematu – musi mieć jakieś zajęcie, inaczej staje się wyjątkowo upierdliwa. Teraz jest misja: dziecko. Tyle.

Patrz: M jak miłość. Kochanka Darka zdradzi Natalce szokującą prawdę o intrydze

Tymczasem Katarzyna, przed kolejną wizytą w Grabinie, wykupuje pół sklepu z artykułami dla dzieci. Darek, widząc stertę zabawek i ubranek, jest pod wrażeniem. - Ale babcia nieźle zaszalała!

A chwilę później zdaje matce relację ze swoich postępów. - Byłoby znacznie prościej, gdyby nie ten jej facet, Franek... Chyba nieźle ją na mnie nakręca. I tak szczerze, mamo? Nie wierzę, żeby odpuścili. Nie dopuszczą nas do dzieciaka, do jego wychowania. To zawsze będzie na ich warunkach.

Jednak matka Darka nie zamierza się poddać. I rzuca twardo do syna. - Ja na pewno chcę mieć wpływ na wychowanie twojego dziecka i mojej wnuczki! We czwartek pojedziemy do Grabiny, potem ja muszę wrócić do Niemiec, ale ty jeszcze chwilę tu zostaniesz i się postarasz... Bardziej. Jasne?

Co dokładnie planuje matka Darka i jak bardzo może zaszkodzić Mostowiakom? W jaki sposób chce im zabrać Hanię? Wszystko wyjaśni się już wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: