SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia pozna prawdę o ciemnych interesach Bilskiego! Kochanek Marysi pobity

M jak miłość. Marysia pozna prawdę o ciemnych interesach Bilskiego! Kochanek Marysi pobity

16.02.2016, godz. 16:30
M jak miłość odc. 1204. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1204. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mroczna przeszłość Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" znów daje o sobie znać! W 1204 odcinku "M jak miłość" kochanek Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) zostaje napadnięty i pobity przez przestępców, z którymi kiedyś robił brudne interesy. Widok Bilskiego z podbitym okiem zmiękczy serce Marii do tego stopnia, że postanowi do niego wrócić i dać mu drugą szansę. Naiwnie uwierzy, że tym razem kochanek nie będzie miał przed nią tajemnic.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Bilski z "M jak miłość" jest niebezpiecznym kryminalistą, który posługuje się fałszywy nazwiskami i często zmienia tożsamość wiedzą na razie tylko Artur Rogowski (Robert Moskwa) i Piotrek (Marcin Mroczek). Choć Marysia już kilka razy przekonała się, że Bilskiemu nie można ufać, że nie jest tym za kogo się podaje, to mimo wszystko nie potrafi z nim definitywanie zerwać.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pocałuje Artura

W 1204 odcinku "M jak miłość" kiedy Robert zjawia się w jej mieszkaniu ze śladami pobicia lituje się nad nim i pierwszy raz od dawna spokojnie wysłuchuje co ma jej do powiedzenia.

Kochanek Marysi kolejny raz jednak ją oszukuje. Nie przyznaje się, że zabrał jej cenną broszkę z szafirem, którą dał jej w prezencie jakiś czas temu. A żeby było jeszcze ciekawiej Robert wymyśla kolejną bajeczkę o tym, że pilnie potrzebuje gotówki, bo ma jakieś problemy w interesach ze swoją firmą spedycyjną.

Patrz: M jak miłość. Marta przyłapie Andrzeja na zdradzie z Pauliną

Łatwowierna Marysia znów daje się omotać Bilskiemu, który w 1204 odcinku "M jak miłość" skruszony przyznaje w przeszłości prowadził nielegalne interesy, wykorzystując luki prawne w obowiązujących przepisach celnych. Robert doskonale wie, jak manipulować Marysią, więc wmawia jej, że to już przeszłość, że skończył z przestępczym światkiem i dla niej chce być lepszym człowiekiem.

Marysia gubi się w swoich uczuciach do Bilskiego do tego stopnia, że tego samego dnia spotyka się z Arturem i pozwala się pocałować byłemu mężowi. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" Lucjan (Witold Pyrkosz) widząc rozterki starszej córki radzi jej, by przemyślała czy Robert to dobry wybór.

Którego z mężczyzn wybierze Marysia z "M jak miłość"? Byłego męża Artura Rogowskiego czy obecnego kochanka Roberta Bilskiego, który ma na sumieniu wiele grzechów?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: