SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia pocałuje Artura. Wróci do byłego męża?

M jak miłość. Marysia pocałuje Artura. Wróci do byłego męża?

03.02.2016, godz. 08:35
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Między Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem (Robert Moskwa) z "M jak miłość" jeszcze nie wszystko skończone. W 1204 odcinku "M jak miłość" byli małżonkowie spędzą razem romantyczne chwile w siedlisku w Grabinie. Rogowski wykorzysta okazję, by kolejny raz zawalczyć o miłość Marysi. Pocałuje ukochaną, a ona nie będzie protestować. Pod wpływem chwili Artur wyzna też Marii, że nigdy nie przestał jej kochać.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marysia i Artur z "M jak miłość" wrócą do siebie i spróbują odbudować swoje małżeństwo? Miłość, która ich łączy wciąż jest bardzo silna, choć Rogowska próbowała ułożyć sobie życie z Robertem Bilskiem (Zbigniew Stryj). To dla byłej żony Artur tak szybko stanął na własnych nogach. Motywacją do ćwiczeń było dla niego uczucie, którą darzy Marię.

Patrz: M jak miłość. Joasia przeżyje dramat kiedy dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

W 1204 odcinku "M jak miłość" Marysia odwiedzi byłego męża i ich córkę Basię (Maja Wudkiewicz) w siedlisku w Grabinie gdzie Rogowski na kilka dni wyjdzie. Wyjaśni, że była przejazdem w okolicy, ale prawda będzie taka, że jakaś siła stale ciągnie ją w kierunku byłego męża.

W Arturze odżyje nadzieja, że być może nie wszystko stracone. A fakt, że ostatnio tak bardzo się do siebie zbliżyli, że razem przeżywali tragiczny wypadek Lenki (Marysia Głowacka) i problemy z prawem Piotrka (Marcin Mroczek) pozwala mu sądzić, że nie jest Marysi obojętny.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza wróci do Artura. Koniec romansu z Marcinem

Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" Rogowski zaprosi ukochaną na spacer po lesie w Grabinie. Dzięki niemu Marysia się odpręży, przestanie myśleć o kłopotach syna. W tej jednej chwili zrozumienie, że czuje się bezpiecznie przy byłym mężu.

Artur skorzysta z okazji, że Marysia jest znów tak blisko. W pewnej chwili obejmie ją i pocałuje. A ona nie będzie uciekać przed pocałunkiem. Rogowski zdobędzie się też na szczere wyznanie miłości. Powie Marysi, że wciąż ją kocha i to się już nigdy nie zmieni. Co na to Marysia? Okaże się w 1204 odcinku "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: