SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia całuje Artura. A co z Robertem Bilskim? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marysia całuje Artura. A co z Robertem Bilskim? - ZDJĘCIA

29.02.2016, godz. 20:50
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Miłości Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) z "M jak miłość" nie zniszczył nawet rozwód! I choć w 1204 odcinku "M jak miłość" Marysia znów spotyka się z Robertem Bilskiem (Zbigniew Stryj), to zdradza kochanka z byłym mężem. Nie jest w stanie zapanować nad uczuciem kiedy Artur niespodziewanie całuje ją w lesie w Grabinie. Zatraca się w tym pocałunku, a wieczorem, zasypiając w łóżku obok Roberta, zadręcza się myślą, że uległa pokusie i okłamuje swojego partnera.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marysia z "M jak miłość" wróci do Artura i zostawi Bilskiego, którego przecież nie kocha? Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi, ale scenarzyści "M jak miłość" robią wszystko, by podgrzać atmosferę w związku Rogowskich.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej i Paulina przyłapani przez Martę na miłosnych igraszkach - ZDJĘCIA

W końcu Artur nie raz zapowiadał byłej żonie, że zrobi wszystko, żeby ją odzyskać i na nowo w sobie rozkochać. Tyle tylko, że Marysia nigdy nie przestała darzyć go uczuciem. Widać to za każdym razem gdy patrzą sobie głęboko w oczy.

W 1204 odcinku "M jak miłość" byli małżonkowie spotykają się w Grabinie gdzie Artur spędza krótki urlop w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). Wspólny spacer po lesie pozwala im się do siebie zbliżyć jeszcze bardziej. Piękno otaczającej przyrody działają kojąco na Marysię, która zachwyca się nawet padającym deszczem.

- Chyba zaczyna kropić. No niesamowite, deszcze o tej porze roku - zauważa i w tej chwili Artur bierze ją w swoje ramiona. - Co ty robisz? - Rogowska jest zaskoczona, lecz nie protestuje. Artur wykorzystuje tę okazję i zaczyna całować ukochaną. - Kocham cię. Wybacz, ale to jest silniejszy ode mnie... - wyznaje. Marysia poddaje się namiętności.

I dopiero wołanie Basi (Maja Wudkiewicz) przerywa tę magiczną chwilę.

Patrz: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Wieczorem Marysia szykuje się do snu w ramionach Bilskiego, ale nie może przestać myśleć o Arturze. Dotyka rozpalonych policzków i cicho szepcze: - Będę się za to smażyć w piekle…

Rogowska daje kochankowi drugą szansę i pozwala mu znowu u siebie zamieszkać. Nie zdaje sobie sprawy, że ukochany nie tylko ją oszukuje, lecz także ją okradł - jego łupem padła cenna broszka Marii z szafirami. Tymczasem Artur prosi Mostowiaków, by pomogli mu odzyskać Marysię.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: