SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta po rozstaniu z Budzyńskim pocieszy się Wiktorem Żakiem

M jak miłość. Marta po rozstaniu z Budzyńskim pocieszy się Wiktorem Żakiem

28.02.2016, godz. 08:25
M jak miłość odc. 1204. Marta (Dominika Ostałowska), Wiktor Żak (Piotr Grabowski)
M jak miłość odc. 1204. Marta (Dominika Ostałowska), Wiktor Żak (Piotr Grabowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy w życiu Marty (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" szykuje się nowy romans? Po rozstaniu z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) Marta znajdzie pocieszenie w ramionach Wiktora Żaka (Piotr Grabowski)? W 1204 odcinku "M jak miłość" po ponad rocznym pobycie za granicą Wiktor wraca do Polski i do życia Marty, która bardzo cierpi po tym jak zażądała od Andrzeja seperacji. Kilka lat temu między Martą a Wiktorem było naprawdę gorąco. Czy dawne uczucia powrócą?

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta i Andrzej z "M jak miłość" rozstają się! Trwający od miesięcy kryzys w ich małżeństwie w końcu skłania Martę do podjęcia dramatycznej decyzji - w 1203 odcinku "M jak miłość" prosi Budzyńskiego o separację.

Choć obojgu łamie to serce, to czują, że tak będzie dla nich najlepiej. Zrozpaczona Marta wyznaje z żalem Andrzejowi, że wciąż go kocha, lecz od dawna nie jest z nim szczęśliwa, ich związek stracił dla niej jakikolwiek sens. I właśnie wtedy do życia Marty znów wkracza Wiktor Żak, prawnik, który przed laty o mało nie został jej kochankiem…

Przeczytaj: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta wyląduje w szpitalu

W 1204 odcinku "M jak miłość" Wiktor Żak więcej przyjeżdża do Warszawy, by prowadzić wykłady na uczelni. Prawnicy wybierają się razem na kawę. Wiktor, który kilka ostatnich miesięcy spędził w USA, wypytuje Martę o Andrzeja, Anię (Weronika Wachowska) i Łukasza (Adrian Żuchewicz).

Podczas rozmowy korzysta też z okazji, by przeprosić Budzyńską za to, że tak długo obwiniał jej syna o śmierć swojej córki Karoliny (Aleksandra Kusio).

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny do siedliska

Marta zwierza się Wiktorowi ze swoich problemów małżeńskich. Przyznaje, że jest o krok od rozwodu.
- Są sprawy, z którymi nie umiem sobie poradzić. Chodzi o moje życie, o zmiany, które muszą nastąpić... - mówi Marta. A Wiktor od razu ja pociesza. - Poradzisz sobie ze wszystkim, jesteś silniejsza, niż ci się wydaje. Wierzę w ciebie, dasz radę...

Czy to Wiktorem Marta zdradzi Andrzeja i przy nim znajdzie szczęście, którego tak bardzo pragnie, a dawne uczucie łączące prawników wybuchnie z nową siłą? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "M jak miłość" w marcu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: