SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan radzi Marysi, by wróciła do Artura

M jak miłość. Lucjan radzi Marysi, by wróciła do Artura

27.02.2016, godz. 16:40
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" wróci do Artura (Robert Moskwa) i da byłemu meżowi kolejną szansę? W 1204 odcinku ''M jak miłość'' Rogowska skusi się na pocałunek z Arturem, a potem odbędzie z rodzicami poważną rozmowę na temat życia uczuciowego. Lucjan (Witold Pyrkosz) poradzi córce, by dała Rogowskiemu szansę! Wydaje się, że Robert Bilski (Zbigniew Stryj) jest na przegranej pozycji.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nadszedł czas wyboru. W ''M jak miłość'' Marysia musi zdecydować, czy powinna być z Bilskim, czy dać Arturowi szansę na powrót.

Zobacz: M jak miłość. Piotrek wpada w sidła córki szefa. Nastolatka Olga szantażuje Piotrka

W 1204 odcinku ''M jak miłość'' Maria nadal widuje się z Bilskim. Nie zdaje sobie sprawy, że ukochany nie tylko ją oszukuje, lecz także ją okradł - jego łupem padła cenna broszka Rogowskiej z szafirami.

W dodatku w 1204 odcinku ''M jak miłość'' Robert wraca do domu z podbitym okiem, kobieta nie wie, co o tym myśleć. Bilski jest zwyczajnym bandytą.

Patrz: M jak miłość. Joasia dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

W tym samym czasie Artur nie ustaje w próbach zdobycia byłej żony. Prosi o poparcie Mostowiaków. Na spełnienie marzeń nie będzie musiał długo czekać. Rogowska odwiedzi byłego męża w siedlisku i da wyciągnąć się na spacer.

Podczas przechadzki Artur zacznie całować byłą żonę, a ona nie zaprotestuje! Rogowski wyzna Marysi miłość, a potem razem - jak za dawnych czasów - pójdą do Mostowiaków.

Na miejscu Lucjan zacznie namawiać córkę, by dała Arturowi kolejną szansę. Zasugeruje córce, że może zastanowiłaby się nad powrotem do Rogowskiego... Marysia zrozumie, że jednego z panów powinna spławić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: