SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek zaprasza Natalkę na randkę z okazji jej imienin - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franek zaprasza Natalkę na randkę z okazji jej imienin - ZDJĘCIA

01.03.2016, godz. 20:09
M jak miłość odc. 1204 Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1204 Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" to romantyk! Natalka (Marcjanna Lelek) przekona się o tym w 1204 odcinku ''M jak miłość'' gdy ukochany zaprosi ją na uroczystą kolację z okazji imienin. W dodatku leśniczy z Grabiny okaże się zazdrośnikiem, bo irytować go zacznie obecność Darka (Marcel Sabat). Ale to dobrze! Przynajmniej mamy pewność, że Hania (Maja Marczak) będzie bezpieczna - Franek nie spuszcza oczu ze swoich ukochanych dziewczyn. A Natalka zdobywa się na romantyczne wyznanie...

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Franek uwiódł Natalkę i wygląda na to, że to będzie piękny, szczęśliwy i długi związek. Oni są sobie po prostu przeznaczeni!

Zobacz: M jak miłość. Co dalej z Natalką i Frankiem? Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski zdradzają czy wezmą ślub

Leśniczy zwrócił uwagę na Natalkę, gdy ta była jeszcze w ciąży. To on odebrał dramatyczny poród w lesie i przywitał Hanię na świecie. Do miłości było wtedy jeszcze daleko, ale dziś już coś jest na rzeczy. Franek opiekuje się Natalką i jej córką i właśnie na to młoda Mostowiakówna kocha go najbardziej.

Ale to nie koniec. Zarzycki okaże się prawdziwym romantykiem, gdy w 1204 odcinku "M jak miłość" zabierze ukochaną do restauracji, żeby uczcić dzień jej imienin. To będzie ich pierwsza tak nastrojowa randka poza Grabiną.

Dzięki ukochanemu Natalia zapomni na chwilę o problemach z Darkiem. I w końcu, wzruszona, wyzna cicho:

- Wiesz, za co najbardziej cię lubię? Za to, że przy tobie… czuję się tak bezpiecznie. Że pierwszy raz w życiu mam takie poczucie, że jak ty jesteś ze mną, z Hanią... to nic złego nam się nie może przytrafić.

- Natalka pokochała Franka za to, jak bardzo się nią zaopiekował. On jej imponuje. Nawet nie wiedziała, że Franek jest też romantykiem. Ona miała go za takiego poważnego człowieka lasu - powiedziała Marcjanna Lelek w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Natalki i Franka. Barbara błogosławi związek wnuczki z leśniczym

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Franek zacznie być poważnie zazdrosny o Natalkę. Boi się, że niespodziewany powrót Darka wszystko zepsuje...

- Franek uświadamia sobie, że istnieje coś takiego jak zazdrość. Widzi co się dzieje. Darek jest ojcem Hani. Franek nie może jemu i Natalce powiedzieć, że się na to nie zgadza, ale cały czas trzyma rękę na pulsie - zapewnia Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: