SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek naraża się kłusownikom. Zabiją Franka jak jego ojca leśniczego?

M jak miłość. Franek naraża się kłusownikom. Zabiją Franka jak jego ojca leśniczego?

01.03.2016, godz. 20:24
M jak miłość odc. 1204. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1204. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Groza w "M jak miłość"! Leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. W 1204 odcinku "M jak miłość" nadal prowadzi swoją wojnę z kłusownikami z Grabiny, nie zdając sobie sprawy z jak bezwzględnymi ludźmi na do czynienia. Gliński (Grzegorz Kucias) i jego wspólnik naradzają się jak pozbyć się Franka. Wspominają śmierć ojca Franka, który kilka lat temu zginął w lesie w tajemniczych okolicznościach. I odgrażają się, że młody Zarzycki skończy tak samo! Czy kłusownicy z "M jak miłość" zabiją Franka?

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co się stanie Frankowi z "M jak miłość"? Jaką cenę zapłaci za to, że tak odważnie przeciwstawia się kłusownikom grasującym po Grabinie? Młody leśnik nie boi się dwóch gospodarzy, którzy od miesięcy zastawiają sidła w lesie, zabijają bezbronne sarenki, zające i inne dzikie zwierzęta, by potem sprzedawać ich mięso ludziom ze wsi.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek napadnięty w lesie! Zabiją go kłusownicy?

W 1204 odcinku "M jak miłość" Franek wciąż prowadzi swoje śledztwo w sprawie kłusowników i szuka dowodów ich winy. Gliński i jego wspólnik są jednak bardzo ostrożni. Dbają o to, by nie pozostawiać po sobie żadnych śladów. Leśnik zjawia się na posesji Glińskiego i grzecznie pyta go o narzędzia, jakich używa do zabijania zwierząt.

- W stodole pan trzyma sidła, mogę zajrzeć? - Franek stawia sprawę jasno, a jego pewność siebie prowokuje kłusownika do gwałtownej reakcji. - Zabieraj się stąd, bo spuszczę psa! - straszy leśniczego, ale Zarzycki nie jest z tych co tak łatwo daje za wygraną. Mimo gróźb kłusownika dalej próbuje znaleźć sposób, by złapać kłusowników na gorącym uczynku.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi i Wojtusia. Co się stanie Asi i synowi Tomka?

Sytuacja robi się jednak niebezpieczna. Gliński i jego wspólnik obmyślają plan jak pozbyć się Franka, przez którego mogą stracić źródło dochodu. Żyją bowiem z tego, że zabiją zwierzęta, a potem sprzedają dziczyznę mieszkańcom wsi. - Jak pan podleśniczy nie odpuści, to skończy jak jego ojciec! - odgraża się Gliński.

Czy ojciec Franka, który także był leśniczym i zginął kilka lat temu został zabity przez kłusowników? To bardzo tajemnicza historia, a okoliczności śmierci Zarzyckiego seniora wciąż pozostają niejasne.

- Matka Franka denerwuje się o sferę życia syna związaną z pracą. Nie można zapominać, że nad tą rodziną wisi pewna klątwa. To, co się wydarzyło z ojcem Franka powoduje przyspieszone bicie serca jego matki kiedy młody leśniczy idzie na akcję do lasu - powiedziała Jowita Budnik, czyli matka Franka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość" >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: