SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek Maj zabierze Natalce ich córkę Hanię?

M jak miłość. Darek Maj zabierze Natalce ich córkę Hanię?

01.03.2016, godz. 20:30
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek (Marcel Sabat) z "M jak miłość" robi wszystko pod dyktando matki, która ma pieniądze i stawia warunki. W 1204 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Martyna Trawczyńska), nowa dziewczyna Darka, zauważa, że chłopak wcale nie chce skrzywdzić Natalki (Marcjanna Lelek) i Hani (Maja Marczak). Niestety robi to, bo jest pod silnym wpływem Katarzyny (Grażyna Strachota). Babcia Hani planuje odebrać dziewczynkę Mostowiakom.

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Darek nie ma dobrych intencji, ale wszystko, co robi jest pomysłem jego szalonej i zachłannej matki! W 1204 odcinku "M jak miłość" Darek spotyka się na miłosnej schadzce w hotelu ze swoją kochanką Patrycją (Martyna Trawczyńska), która jest koleżanką Natalki. Dziewczyna zadaje niewygodne pytania i orientuje się, że Maj sam nie byłby zdolny posunąć się do takiego świństwa.  - Mogę cię o coś zapytać? O co chodzi z tym całym zamieszaniem z Natalką i Hanią? Masz kasę, nic ci nie dolega. Po co kombinujesz? Tak ci zależy na tej małej?

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków. Marek ją rozszyfruje

Darek w końcu wyznaje, że całą intrygę obmyśliła jego mama. - Matka się tym nieźle nakręciła. A to ona trzyma kasę i dyktuje warunki. Mamusia zawsze działa według określonego schematu – musi mieć jakieś zajęcie, inaczej staje się wyjątkowo upierdliwa. Teraz jest misja: dziecko. Tyle.

Patrz: M jak miłość. Kochanka Darka zdradzi Natalce szokującą prawdę o intrydze

W tym samym odcinku "M jak miłość" Katarzyna Maj wciela w życie kolejne części swojego planu i przed wizytą w Grabinie, kupuje dużo zabawek w sklepie dla dzieci i z pełnymi siatkami jedzie do domu Mostowiaków.

Katarzyna Maj rzuca do syna stanowczo, że jej plan pozwoli jej wychować Hanię - Ja na pewno chcę mieć wpływ na wychowanie twojego dziecka i mojej wnuczki! We czwartek pojedziemy do Grabiny, potem ja muszę wrócić do Niemiec, ale ty jeszcze chwilę tu zostaniesz i się postarasz... Bardziej. Jasne?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: