SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski oświadczy się Marysi po bójce z gangsterami

M jak miłość. Bilski oświadczy się Marysi po bójce z gangsterami

01.03.2016, godz. 19:50
M jak miłość odc. 1204. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1204. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Odważna decyzja w ''M jak miłość''! Robert Bilski (Zbigniew Stryj) poprosi Marysię (Małgorzata Pieńkowska) o rękę! Bandyta, który postanowił zerwać z przestępczym światem dla Rogowskiej, teraz pójdzie o krok dalej! Czy w 1204 odcinku ''M jak miłość'' Marysia uwierzy w słowa kochanka i zgodzi się przyjąć jego oświadczyny?

"M jak miłość" odcinek 1204 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1204 odcinku "M jak miłość" kochanek Marysi Rogowskiej zostaje napadnięty i pobity przez przestępców, z którymi kiedyś robił brudne interesy. Widok Bilskiego z podbitym okiem zmiękczy serce Marii do tego stopnia, że postanowi do niego wrócić i dać mu drugą szansę.

Zobacz: M jak miłość. Marysia pocałuje Artura

Łatwowierna Marysia szybko daje się omotać Bilskiemu, który w 1204 odcinku "M jak miłość" skruszony przyznaje w przeszłości prowadził nielegalne interesy, wykorzystując luki prawne w obowiązujących przepisach celnych.

Robert doskonale wie, jak manipulować Marysią, więc wmawia jej, że to już przeszłość, że skończył z przestępczym światkiem i dla niej chce być lepszym człowiekiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta przyłapie Andrzeja na zdradzie z Pauliną

Mało tego. Nie dość, że Bilski chce się zmienić dla ukochanej, zerwać z dawnym życiem. I jeszcze zamierza zaciągnąć go do ołtarza!

- Zrobiłem to tylko z twojego powodu... Dla ciebie. Wiem, że osoba twojego pokroju nigdy by się nie zgodziła na małżeństwo i ślub z człowiekiem bez zasad. Spokojnie, nie uklęknę tu zaraz i nie poproszę cię o rękę! Jeszcze nie dziś... - powie Robert.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: