SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek sprzeciwia się Agnieszce! Uzna córkę Helenkę za swoje dziecko

M jak miłość. Tomek sprzeciwia się Agnieszce! Uzna córkę Helenkę za swoje dziecko

29.02.2016, godz. 20:30
M jak miłość odc. 1202. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1202. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) z "M jak miłość" już postanowiła, że chce być samotną matką. W 1203 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) odwiedza swoją nowo narodzoną córkę w szpitalu. Była kochanka daje Chodakowskiemu do zrozumienia, że nie chce żeby on uczestniczył w wychowaniu Helenki (Krystian Drescher). Co zrobi Tomek? Czy będzie walczył z Agnieszką o dziecko? Tomek zamierza uznać Helenkę za swoją córkę nawet wbrew woli Agnieszki.

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1203 odcinku "M jak miłość" Agnieszka Olszewska jest już szczęśliwą matką, a Tomek Chodakowski odwiedza ją na oddziale.

Zobacz: M jak miłość. Joasia oszuka Tomka i podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Policjant przynosi kwiaty młodej mamusi i z zachwytem patrzy na swoją córeczkę, ale gdy chce wziąć ją na ręce, Agnieszka protestuje.

- Tomek może lepiej nie bierz jej na ręce. Dobrze? Bardzo mi pomogłeś. Jestem ci wdzięczna za to. Ale dla twojego dobra chyba nie powinieneś pozwalać sobie na taką bliskość.
- Co ty mówisz? Przecież to jest moja córka.
- Tak, ale potem będzie ci bardzo trudno.
- Ja mam teraz tak wyjść? Po prostu? - dziwi się Tomek.
- Obiecałeś mi to wczoraj - zauważa Agnieszka.
- Obiecałem, że nie powiem o dziecku Joasi, ale nie było mowy o tym, że zapomnę o jego istnieniu! - denerwuje się Chodakowski i wychodzi ze szpitala mijając się z Marcinem (Mikołaj Roznerski) na korytarzu.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta kocha Andrzeja, ale żąda separacji

Tomek nie rozumie decyzji Agnieszki i jest wściekły. Zrobi wszystko, żeby Olszewska pozwoliła mu uczestniczyć w wychowywaniu Helenki. W tym celu umówi się na spotkanie z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Prawnik wywalczy dla niego prawo do opieki nad córką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: