SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem i będzie miała romans z Wiktorem

M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem i będzie miała romans z Wiktorem

02.02.2016, godz. 21:02
M jak miłość odc. 1204. Marta (Dominika Ostałowska), Wiktor Żak (Piotr Grabowski)
M jak miłość odc. 1204. Marta (Dominika Ostałowska), Wiktor Żak (Piotr Grabowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" chce rozwodu! Nie kocha już Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), desperacko szuka szczęścia u boku innego mężczyzny. Decyzję o rozstaniu z mężem pomaga jej podjąć Wiktor Żak (Piotr Grabowski). W 1203 odcinku "M jak miiłość" Marta spotyka się z dawnym kochankiem i zwierza się mu ze swoich problemów. Samotna i nieszczęśliwa Marta zdradzi Andrzeja z Wiktorem i nawiąże z nim gorący romans?

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta i Andrzej z "M jak miłość" rozwiodą się? Już od dawna zanosi się na to, że rozwód Budzyńskich wcześnij czy później nastąpi.

Kryzys w ich związku trwa od kilku miesięcy. Marta wyjechała do Kolumbii gdzie nawiązała z bliskąm przyjaźń z archeologiem Janem (Igor Kujawski), a Andrzej zaczął się spotykać z młodszą o prawie 20 lat  nauczycielką rysunku, Pauliną Lipską (Maria Szafirska).

Patrz: M jak miłość. Iza wróci do Artura. Koniec romansu z Marcinem

Niestety z biegiem czasu będzie jeszcze gorzej. Relacje między Budzyńskimi staną się tak napięte, że rozwód będzie nieunikniony. W 1203 odcinku "M jak miłość" w życiu Marty znów pojawia się Wiktor Żak. Dawny kochanek Budzyńskiej, z których kiedyś łączyło ją coś więcej przyjeżdża do Warszawy, by prowadzić wykłady na uczelni.

Prawnicy wybierają się razem na kawę. Wiktor, który kilka ostatnich miesięcy spędził w USA wypytuje Martę o Andrzeja, Anię (Weronika Wachowska) i Łukasza. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" przy okazji przeprasza Budzyńską za to, że tak długo obwiniał jej syna o śmierć swojej córki Karoliny.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej zamieszka z Pauliną? Budzyńscy w separacji

W 1203 odcinku "M jak miłość" Marta zwierza się Wiktorowi ze swoich problemów małżeńskich. Przyznaje, że jest gotowa odejść od Andrzeja i zażądać rozwodu.

- Są sprawy, z którymi nie umiem sobie poradzić. Chodzi o moje życie, o zmiany, które muszą nastąpić... - mówi Marta. A Wiktor od razu ja pociesza. - Poradzisz sobie ze wszystkim, jesteś silniejsza, niż ci się wydaje. Wierzę w ciebie, dasz radę...

Pod wpływem Wiktora Marta decyduje na poważną rozmowę z mężem. Żąda od Andrzeja seperacji. Słysząc to Budzyński pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się z mieszkania Marty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: