SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin traci Izę

M jak miłość. Marcin traci Izę

29.02.2016, godz. 20:13
M jak miłość odcinek 1203. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1203. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" wybiera życie u boku Artura (Tomasz Ciachorowski)! W 1203 odcinku "M jak miłość" Lewińska mówi Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że z nimi koniec, bo postanowiła dać byłemu chłopakowi drugą szansę. Choć Marcin sam nie był pewien, co czuje, to po rozmowie z Izą w jego oczach pojawią się łzy. Chodakowski jednak pokochał kuratorkę w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Chodakowski przeżyje miłosne rozczarowanie, bo w 1203 odcinku "M jak miłość" Iza powie mu, że chce być z Arturem!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin dawcą szpiku. Komu uratuje życie?

W 1203 odcinku "M jak miłość" Lewińska zajrzy do bistro, bo Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) powiedziała jej, że tam znajdzie Marcina. Chodakowski uśmiechnie się, gdy zobaczy kuratorkę, ale ona za chwile wyleje na niego kubeł zimnej wody. Iza powie Marcinowi, że postanowili z Arturem dać sobie szansę.

-Zobaczymy co będzie, ale chcemy spróbować oboje. Taki wstrząs chyba jest potrzebny ludziom, żeby zrozumieli, że nadal im na sobie zależy - powie Iza, a w oczach Marcina pojawią się łzy.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Chodakowski nie skomentuje decyzji Izy, ale będzie widać, że jest wściekły na samego siebie. Gdyby bardziej o nią zabiegał, Artur z pewnością byłby już przeszłością.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: