SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia nigdy nie dowie się, że Helenka jest córką Tomka

M jak miłość. Joasia nigdy nie dowie się, że Helenka jest córką Tomka

27.01.2016, godz. 13:29
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Po narodzinach córki Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" staje przed trudną decyzję - czy powiedzieć Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że Helenka (Krystian Drescher) jest jego dzieckiem. W 1203 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) wymusza na Chodakowskim przysięgę, że Asia nigdy się nie dowie, że to jego dziecko. I Tomek spełnia obietnicę daną Agnieszce - ukrywa przed ukochaną fakt, że właśnie został ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Poród Agnieszki Olszewskiej w 1202 odcinku "M jak miłość" nie oznacza, że od tej pory ona, Tomek i ich Helenka będą jedną, wielką, szczęśliwą rodziną. Wręcz przeciwnie - Agnieszka nie chce niszczyć związku Chodakowskiego z Joasią i zabierać Wojtusiowi (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska) ukochanej niani, która zastępuje im mamę.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Po urodzeniu Helenki radość Agnieszki miesza się ze strachem o przyszłość jej i dziecka. Tomek obiecuje jednak dawnej kochance, że zawsze przy nich będzie. Na to Olszewska nie chce i nie może się zgodzić. W 1203 odcinku "M jak miłość" żąda od Chodakowskiego, by przysiągł jej, że nigdy nie wyzna Asi prawdy o dziecku.

Tomek nie ma innego wyjścia - musi dać Agnieszce słowo, że Joanna nigdy nie dowie się, że to właśnie on jest ojcem Helenki. A żeby było jeszcze ciekawiej w dniu porodu Agnieszki w szpitalu zjawia się Asia, która pod nieobecność Tomka chce wspierać świeżo upieczoną mamę.

Patrz: M jak miłość. Natalka spędzi noc z leśniczym Frankiem. Tak jak Ula!

Jak podaje "Świat Seriali" Asia, by podnieść przyjaciółkę na duchu wręcza jej w prezencie bursztyn, który dostała od ojca (Juliusz Warunek). Tak na szczęście. Kiedy Tomek wraca na oddział mija się ze swoją dziewczyną. A później słowem jej nie wspomina, że był u Agnieszki. Joasia odkrywa jednak jego kłmastwo.

Chwilę później na oddział wróci Tomek, ale los sprawi, że minie się z ukochaną. Dzięki temu Joanna nadal nie pozna prawdy o tym, że Chodakowski jest ojcem dziecka Agnieszki.

Co prawda Agnieszka próbuje zniechęcić Chodakowskiego do spotkań z Helenkę, to świeżo upieczony ojciec nie zamierza na to pozwolić. W 1203 odcinku "M jak miłość" spotyka się z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), bo chce uznać Helenkę za swoje dziecko i zgodnie z prawem uregulować kwestię ojcostwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: