SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia naciska na Tomka, bo chce mieć dziecko

M jak miłość. Joasia naciska na Tomka, bo chce mieć dziecko

23.02.2016, godz. 21:02
M jak miłość odcinek 1206 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1206 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" będzie w ciąży? Tomek (Andrzej Młynarczyk) powiedział jej jasno, że nie chce mieć dziecka, ale nie wspomniał o tym, że Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi mu córkę. Tłumaczenia Chodakowskiego nie przekonują Asi. W 1203 odcinku "M jak miłość" po porodzie Agnieszki Joanna kolejny raz namawia ukochanego na dziecko. Stwierdza nawet, że może być samotną matką - wychowywać ich maleństwo bez jego pomocy. Tomek prowadzi bowiem śledztwo CBŚ w Barcelonie i przez najbliższe pół roku musi często wyjeżdżać.

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Tomek powie Joasi, że Helenka (Krystian Drescher) jest także jego córką? Kiedy Asia dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki, które przychodzi na świat w 1202 odcinku "M jak miłość"?

Nieprędko, bo Chodakowski będzie miał związane usta. Obieca bowiem Agnieszce, że nigdy nie powie Joasi prawdy. Olszewska wymusi na nim tę przysięgę, by nie krzywdzić Asi i nie niszczyć rodziny Tomka. To jednak nie zmienia faktu, że Joasia zacznie się czegoś domyślać.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka Olszewska w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

W 1203 odcinku "M jak miłość" u Joanny zrodzi się podejrzenie, że Tomek coś przed nią ukrywa, że jego wizyty w szpitalu u Agnieszki mają bezpośredni związek z Helenką. I nie chodzi tylko o to, że Chodakowski chce pomóc dawnej kochance, które została z dzieckiem zupełnie sama.

Kiedy po narodzinach córki Helenki Tomek wróci do domu nie będzie umiał spojrzeć Joasi w oczy. Ona z kolei zacznie go namawiać, by jednak postarali się o własne dziecko. Narodziny dziecka Agnieszki rozbudzą w niej jeszcze silniejszy instynkt macierzyński.

- Nie znam drugiej takiej osoby jak ty. Takiej dobrej i szlachetnej. Bardzo cię kocham... - powie Tomek.
- To się dobrze składa, bo ja ciebie też. I wiesz co... Jak ludzie się kochają to zazwyczaj chcą mieć dzieci. Ja chcę, a ty się wciąż migasz... Zgódź się na dziecko, proszę, obiecałeś mi...

Patrz: M jak miłość. Maciek znów ucieka. Magda i Olek adoptują Maćka

Chodakowski będzie próbował przekonać Joasię, że to nie jest odpowiedni czas na dziecko, że nie może zostać ojcem teraz kiedy ma tyle pracy w Hiszpanii gdzie prowadzi trudne śledztwo z kolegami z Centralnego Biura Śledczego i musi tak często wyjeżdżać. - To nie jest dobry czas na dziecko. Rozmawialiśmy na ten temat.


- Przecież dziecko nie pojawi się od razu. Poza tym trzeba najpierw podjąć decyzję.
- Jak zajdziesz w ciążę, to nie chcę, żebyś została tutaj sama. Nie mogę się zgodzić Aśka. Proszę cię, wstrzymajmy się z tym jakiś czas...

Asia uprze się, że chce zajść w ciążę. I nie zniechęci jej nawet to, że przez wyjazdy Tomka do Barcelony będzie skazana na los samotnej matki. - Na pewno dam radę - będzie przekonywać Tomka. Chodakowski nie będzie chciał się na to zgodzić. Czy odmowa ukochanego doprowadzi do tego, że Joasia zajdzie w ciążę bez jego zgody?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: