SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza wróci do Artura. Koniec romansu z Marcinem

M jak miłość. Iza wróci do Artura. Koniec romansu z Marcinem

01.02.2016, godz. 08:20
M jak miłość odcinek 1203. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1203. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nie ma szans na romans Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) w "M jak miłość"! Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy wydaje się, że Marcin wreszcie odważył się rozpocząć nowy związek. Nic bardziej mylnego. Chodakowski zrywa z Izą, bo jego serce wciąż należy do Kasi. W 1203 odcinku "M jak miłość" załamana Lewińska wraca do swojego byłego chłopaka Artura (Tomasz Ciachorowski), który naprawdę ją kocha...

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatnio między Marcinem a Izą z "M jak miłość" zaczęło budzić się prawdziwe uczucie. Wspólnie spędzony czas, opieka nad Szymkiem (Staś Szczypiński) zbliżyły ich do siebie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin dawcą szpiku. Komu uratuje życie?

Kilka randek, namiętne pocałunku, aż wreszcie stało się to, na co czekało wielu widzów - w 1195 odcinku "M jak miłość" Marcin i Iza wylądowali razem w łóżku. Co dalej? Czy ich pierwsza noc będzie początkiem poważnego związku? Nic z tych rzeczy! Bardzo szybko Chodakowski zdaje sobie sprawę, że popełnił największy błąd w życiu, że wciąż kocha tylko Kasię i nie może być z Izą.

Przez jakiś czas unika spotkań z Lewińską. Aż wreszcie kiedy w 1198 odcinku "M jak miłość" odwiedza go Artur, były chłopak Izy podejmuje decyzję, że nie będzie dłużej stał im na drodze do szczęścia. Tym bardziej, że Artur prosi Chodakowskiego, by dał Izie spokój jeśli nic do niej nie czuje.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Zakochana w Marcinie kuratorka szybko zdaje sobie sprawę, że związek z Chodakowskim nie ma żadnych szans na przetrwanie. W 1203 odcinku "M jak miłość" informuje Marcina, że ona i Artur znów są razem, że chcą sobie dać kolejną szansę.

Kiedy później odwiedza ukochanego w pracy oddaje mu wszystkie jego rzeczy. A Marcin, który już sam nie wie czego chce, dochodzi do wniosku, że będzie tęsknić za Izą... Smutek po pożegnaniu z Lewińską pomaga mu przetrwać tylko myśl o Szymku i nowej firmie, którą Chodakowski zakłada w lokalu obok "Bistro za rogiem". Tego dnia dostaje bowiem pierwsze zlecenie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: