SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej wyprowadza się z domu, bo Marta żąda seperacji

M jak miłość. Andrzej wyprowadza się z domu, bo Marta żąda seperacji

29.02.2016, godz. 19:57
M jak miłość odc. 1203. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1203. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

To koniec małżeństwa Budzyńskich z "M jak miłość"! W 1203 odcinku ''M jak miłość'' Marta (Dominika Ostałowska) zażąda separacji, dając Andrzejowi (Krystian Wieczorek) do zrozumienia, że ich wspólne życie dobiegło końca. Prawnik wyprowadzi się od żony i zamieszka w domu Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczowej, ale sam... Paulina (Maria Szafirska) zamieszka razem z koleżanką. Czy Marta i Andrzej się rozwiodą?

"M jak miłość" odcinek 1202 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To musiało się tak skończyć! Andrzej i Marta rozstaną się, a zacznie się od separacji w 1203 odcinku "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka i Tomek będą razem? Zaskakujące zdjęcie z planu M jak miłość

Gdy Marta poprosi męża o poważną rozmowę, Budzyński zacznie przeczuwać najgorsze i zwierzy się Adamowi, że bardzo boi się spotkania z żoną. I będzie miał rację. Marta zażąda separacji.

- Seperacja? - Budzyński z trudem to z siebie wydusi.

Marta będzie unikać wzroku męża. Roztrzęsiona postara się zachować spokój, ale pod wpływem silnych emocji zupełnie się załamie. - Jesteś zaskoczony? Andrzej ja ciebie wciąż kocham, ale walka o to małżeństwo już nie ma sensu. Ja nie umiem już tak dłużej żyć. Po prostu nie dam rady... - wyznaje i zaczyna płakać.

Andrzej z trudem powstrzyma łzy. - Ja też cię kocham. Nigdy nie sądziłem, że znajdziemy się w takiej sytuacji... - przyzna spoglądając na kobietę, przy której chciał spędzić resztę życia.

Zapłakana Marta wyjaśni Andrzejowi powody swojej decyzji. - Może osobno będzie nam łatwiej. Nie wiem jakoś lepiej po prostu...

Jeszcze tego samego dnia Budzyński wyniesie się z domu. Gdzie zamieszka? Paulina wyprowadzi się z Deszczowej i zamieszka z koleżanką. Prawnik zatrzyma się więc w domu Wernera.

Przeczytaj: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

Adam powie przyjacielowi, że dom będzie wolny do sylwestra, bo po Nowym Roku wprowadzą się tam nowi lokatorzy. Czy Andrzej dojdzie z Martą do porozumienia i wróci do domu? A może będzie musiał zacząć szukać nowego mieszkania dla siebie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: