SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wpadka z córką Agnieszki i Tomka! Za duży noworodek i Helenka jest chłopcem

M jak miłość. Wpadka z córką Agnieszki i Tomka! Za duży noworodek i Helenka jest chłopcem

18.02.2016, godz. 18:41
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Twórcy "M jak miłość" zaliczyli niezłą wpadkę! W 1202 odcinku "M jak miłość", dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu, Agnieszka (Magdalena Walach) rodzi córkę. Ale zamiast maleńkiego noworodka widzowie zobaczą kilkumiesięcznego niemowlaka. Mało tego, Helenka - bo tak dostaje na imię córka Agnieszki i Tomka (Andrzej Młynarczyk) - tak naprawdę jest chłopcem. Helenkę gra bowiem Krystian Drescher.

"M jak miłość" odcinek 1202 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak w "M jak miłość" wyglądają noworodki? Fani serialu mieli okazję już się o tym przekonać kiedy rodził się Szymek Chodakowski (Staś Szczypiński) i Hania Mostowiak (Maja Marczak).

Najmłodsi bohaterowie "M jak miłość" zaraz po przyjściu na świat byli gigantycznych rozmiarów. Nie inaczej jest z córką Agnieszki i Tomka, która przychodzi na świat w 1202 odcinku "M jak miłość". Choć poród rozpoczyna się dwa tygodnie przed terminem i Helenka jest wcześniakiem to od razu rzuca się w oczy, że wygląda na kilkumiesięcznego niemowlaka.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia oszuka Tomka i podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Twórcy "M jak miłość" powinni trochę bardziej zadbać o realizm narodzin córki Agnieszki i Tomka. Wiadomo, że trudniej znaleźć do obsady serialu maleńkie dziecko, ale w tym przypadku to lekka przesada, żeby noworodek był aż tak duży. Tym bardziej, że Helenka jest przecież wcześniakiem.

Patrz: M jak miłość. Obietnica Tomka. Agnieszka wymusza na nim przysięgę, że nie powie Joasi o dziecku

Podobnie było z Szymkiem, synem Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), który urodził się ponad miesiąc przed terminem. Maluch przez kilka tygodni leżał w inkubatorze, nie wiadomo było czy przeżyje, a widzowie dziwili się dlaczego jest tak nienaturalnie ogromny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: