SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek w pułapce uczuć. Kogo wybierze - Joasię czy Agnieszkę?

M jak miłość. Tomek w pułapce uczuć. Kogo wybierze - Joasię czy Agnieszkę?

16.02.2016, godz. 20:40
M jak miłość odc. 1202. Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1202. Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" zostają rodzicami. W 1202 odcinku "M jak miłość" rozpoczyna się poród Agnieszki. Josia (Barbara Kurdej-Szatan) wspiera rywalkę w dniu porodu. Kiedy Agnieszka rodzi córkę życie policjanta komplikuje się jeszcze bardziej. Tomek będzie musiał wybierać między Asią i Agnieszką. Z jednej strony kocha Tarnowską, ale z drugiej wie, że prokuratorka potrzebuje teraz jego pomocy. I co najważniejsze - Chodakowski zamierza brać czynny udział w wychowaniu swojego nowo narodzonego dziecka!

"M jak miłość" odcinek 1202 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1202 odcinku ''M jak miłość'' Agnieszka Olszewska zacznie rodzić, a Tomek specjalnie dla niej wróci do Polski. Policjant opuści służbowe szkolenie w Barcelonie, bo Marcin (Mikołaj Roznerski) poinformuje, że ''zaczęło się''.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odkryje, że Tomek ją okłamuje i spotyka się z Agnieszką

Kilka godzin po telefonie od bratanka Tomek będzie już w szpitalu. Nie poinformuje Asi o swoim powrocie, bo będzie zaabsorbowany faktem, że lada moment na świecie pojawi się jego córka. Olszewska poprosi byłego kochanka, żeby pojechał do jej mieszkania po wyprawkę dla córeczki, a on oczywiście wykona polecenie.

Gdy tylko wyjdzie do szpitala przyjedzie Joanna, która chce wspierać samotną koleżankę. Tarnowska nie zabawi w szpitalu długo i los znów sprawi, że minie się z Chodakowskim.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Potem jednak Asia o wszystkim dowie się przypadkiem i będzie wściekła na Tomka, że o niczym jej nie powiedział. Tarnowska będzie zła, że jej ukochany tak bardzo angażuje się w sprawy Agnieszki. On skłamie twierdząc, że pomagał tylko po przyjacielsku, a po prostu zapomniał zadzwonić. Na końcu wyzna Joannie miłość, a ona pewnie we wszystko uwierzy...

Potem jednak Tomek będzie walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem! Przed nim trudne zadanie. Chodakowski po prostu musi zdecydować, z kim chce żyć. Policjant wybierze Asię, czy Agnieszkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: