SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Grzegorz rozbije związek Joasi i Tomka? Brat Tomka ujawni jego tajemnicę?

M jak miłość. Grzegorz rozbije związek Joasi i Tomka? Brat Tomka ujawni jego tajemnicę?

17.02.2016, godz. 12:54
M jak miłość odc. 1202. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odc. 1202. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" wreszcie dowie się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem dziecka Agnieszka (Magdalena Walach)? W 1202 odcinku "M jak miłość" w dniu porodu Agnieszki prawda o mały włos nie wychodzi na jaw. Do Joasi wpada bowiem z wizytą Grzegorz (Wojciech Majchrzak), który wspomina, że Marcin pojechał do szpitala, bo Agnieszka rodzi. Asia też tam jedzie i prawie wpada na Tomka, który jest z byłą kochanką, a ją oszukuje, że nie wrócił jeszcze z Barcelony...

"M jak miłość" odcinek 1202 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem wie tylko pięć osób. Tomek, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i policjantka Maryla (Izabela Kapiasova). Grzegorz nie ma pojęcia, że jego brat trzeci raz zostanie ojcem, ale domyśla się, że coś jest na rzeczy.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w szpitalu u Agnieszki. Odda jej swój największy skarb

W 1202 odcinku "M jak miłość" Agnieszka zaczyna rodzić. Kiedy Marcin dowiaduje się, że jego była kochanka jest w szpitalu od razu tam pędzi. Przypadkiem spotyka jednak swojego ojca Grzegorza, któremu wyjaśnia tylko tyle, że musi być przy porodzie znajomej.

Grzegorz wpada z wizytą do Joasi i przypadkiem wspomian, że widział, jak syn jechał do szpitala. Joanna domyśla się, że chodzi właśnie o Agnieszkę i postanowi ją odwiedzić. Tomek cały czas bowiem jest w Barcelonie i nie może być wspierać Olszewskiej.

- Wiem, że gdyby Tomek był na miejscu, to chciałby ci pomóc. Więc ja, właściwie w jego imieniu, pomyślałam, że zajrzę tak, na wszelki wypadek. I zapytam, czy wszystko w porządku - wyjaśnia Agnieszce, która jest zaskoczona jej odwiedzinami.

Patrz: M jak miłość. Joasia oszuka Tomka i podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Tomek, który w międzyczasie przyjeżdża z Barcelony, wracając do szpitala z wyprawką dla swokej córki, o mało nie wpada na korytarzu na Asię. Los sprawia, że rozmija się z ukochaną. Agnieszka próbuje odesłać go do domu, lecz Chodowowski protestuje.

- Nigdzie się stąd nie ruszę! Nie po to leciałem tu przez pół Europy, żeby teraz siedzieć w domu i czekać na wiadomość, czy moje dziecko przyszło już na świat!

Kiedy mała Helenka się rodzi szczęśliwa Agnieszka prosi Tomka, by obiecał jej, że nigdy nie powie Joasi prawdy o ich dziecku.

Tymczasem Asia odkrywa, że Chodakowski wrócił do kraju. Dzwoni do Kingi (Katarzyna Cichopek), która wyznaje, że widziała go obok "Bistro za rogiem". Joanna w jednej chwili pojmuje, że ukochany ją okłamuje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: