SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Co dalej z Piotrkiem? Wyjdzie z więzienia, ale odejdzie z kancelarii, bo straci prawo do wykonywania zawodu

M jak miłość. Co dalej z Piotrkiem? Wyjdzie z więzienia, ale odejdzie z kancelarii, bo straci prawo do wykonywania zawodu

17.02.2016, godz. 08:45
M jak miłość odcinek 1202. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1202. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Piotrek (Marcin Mroczek) z ''M jak miłość'' po aresztowaniu rujnuje sobie prawniczą karierę! Zduński trafia do aresztu, bo wychodzi na jaw fakt, że to on wrobił dilera dopalaczy w handel narkotykami i podrzucił mu amfetaminę do sklepu. W 1202 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) załatwia Piotrkowi zwolnienie za kaucją, ale jeszcze tego samego dnia Okręgowa Rada Adwokacka zawiesza Zduńskiego. Piotrek traci prawo do wykonywania zawodu!

"M jak miłość" odcinek 1202 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotrek Zduński zrobi wszystko, żeby ratować swoją córkę i pomścić dilera, przez którego mogła umrzeć. Kiedy w 1196 odcinku "M jak miłość" Lenka będzie w szpitalu, Piotrek dowie się, że powodem całej tragedii są dopalacze, które jego córka znalazła w okolicy bistro i połknęła podczas zabawy!

Zobacz: M jak miłość. Córka Agnieszki i Tomka będzie miała na imię Helenka

Prawnik tak tego nie zostawi. Najpierw w 1196 odcinku ''M jak miłość'' pojedzie do Jacka i rzuci się na niego z pięściami, ale jak się domyślacie, to nic nie da. Zduński zacznie kombinować, jak pozbyć się niechcianego lokatora ze sklepu Ali (Olga Frycz) i podrzuci mu amfetaminę, a potem naśle na Jacka policję.

Znalezione narkotyki sprawią, że diler w końcu trafi do aresztu, ale gdy wyjdzie na jaw fakt, że Piotrek maczał w tym palce, jego kariera legnie w gruzach!

Przeczytaj: M jak miłość. Pijacka impreza Budzyńskiego i Wernera. Andrzej zdradzi Martę, a Adam Annę

W 1202 odcinku ''M jak miłość'', gdy Piotrek wyląduje za kratami, Paweł postanowi wziąć winę na siebie i przyznać, że to on podrzucił narkotyki do sklepu Jacka i to on jest widoczny na nagraniu. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) powstrzyma go i załatwi Piotrowi zwolnienie za kaucją.

W ''M jak miłość'' Zduński nie zostanie zwolniony, ale sam postanowi odejść z kancelarii, żeby nie psuć jej dobrego imienia. Po południu Budzyński zajrzy do Zduńskich i poinformuje Piotrka, że został zawieszony przez Okręgową Radę Adwokacką!

Patrz: M jak miłość. Co dalej z Natalką i Frankiem? Będzie ślub

Na szczęście Zduński może polegać na bliskich. Jego znajomi z kancelarii uzbierali dla niego pieniądze ''na czarną godzinę''. Nie zmienia to jednak faktu, że Piotrek prawdopodobnie straci prawdo do wykonywania zawodu. Właśnie dlatego Zduński dobrowolnie podda się karze. Jaki będzie finał tej sprawy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: