SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek aresztowany. Paweł zaopiekuje się Kingą, Lenką i Mikołajem

M jak miłość. Piotrek aresztowany. Paweł zaopiekuje się Kingą, Lenką i Mikołajem

16.02.2016, godz. 20:42
M jak miłość odcinek 1201. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1201. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Najczarniejszy koszmar Zduńskich z "M jak miłość" właśnie się ziszcza. W 1201 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zostaje aresztowany za podrzucenie narkotyków do sklepu Jacka (Łukasz Pracki). Zanim policja pojawia się w domu na Deszczowej i zakuwa go w kajdanki, Piotrek dzwoni jeszcze do swojego brata. Paweł (Rafał Mroczek) obiecuje mu, że zajmie się Kingą (Katarzyna Cichopek) i dziećmi.

"M jak miłość" odcinek 1201 - wtorek, 16.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Piotrkiem z "M jak miłość"? Zduński zdaje sobie sprawę, że wcześniej czy później policja odkryje, że to wrobił dilera dopalaczy Jacka Baryckiego w handel narkotykami.

Najpierw podrzucił mu do sklepu amfetaminę, a później zawiadomił policję. I choć Pawłowi z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) udało się skutecznie zastraszyć szefa Jacka (Sławomir Federowicz), który szantażował Piotrka, to i tak stróże prawa ustalają, że w całą sprawę zamieszany był młody prawnik.

Patrz: M jak miłość. Piotrek w więzieniu. Paweł weźmie winę brata na siebie i pójdzie siedzieć

W 1201 odcinku "M jak miłość" pechowo dla Zduńskich, śledztwo policji przynosi rezultaty, które obciążają Piotrka. Szantażysta zostaje zatrzymany. A ponieważ nie ma nic do stracenia, to zeznaje, że Zduński zapłacił mu za milczenie.

Kiedy Kinga uzmysławia sobie jak poważne kłopoty ma jej mąż wpada w panikę. Piotrek nie owija niczego w bawełnę. Wie, co mu grozi i nie zamierza ukrywać tego przed żoną.

- Utrata prawa do wykonywania zawodu to nie jest najgorsze, co może się człowiekowi w życiu przytrafić... Za posiadanie narkotyków, fabrykowanie dowodów, fałszywe oskarżenie mogę dostać nawet trzy lata... Może w zawiasach, jeśli pójdę na współpracę z prokuratorem

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga zdradzi Piotrka z Michałem. To koniec Zduńskich?

Tuż przed tym jak w domu Zduńskich na Deszczowej pojawi się policja Piotrek dzwoni do brata. Paweł przeprasza go za to, że działał na własną rękę, że spotkał się z szantażystą i dał mu 100 tys. złotych, których żądał diler.

- Piotrek przykro mi. Ja nie sądziłem, nie wiedziałem, że to tak się skończy. Nie musisz mnie o to prosić. W razie czego zaopiekuję się nimi, rozumiesz. zaopiekuję się twoją rodziną, Kingą i dziećmi. I tak będzie, o to się nie martw - zapewnia ze łzami w oczach Paweł.

Chwilę później funkcjonariusze wyprowadzają zakutego w kajdanki Piotrka z domu. Wsadzają go do radiowozu i odwożą do aresztu. Kinga, która jest świadkiem tej sceny, nie może powstrzymać łez.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: